Jablonec nad Jizerou – TJ Albrechtice 1:1 (1:0)

Jiří Krumbholz, vedoucí týmu Albrechtic.Zdroj: Deník / Březinová DagmarUtkání začalo opatrně na obou stranách, i když hosté měli během 15 minut hned tři šance ke vstřelení branky. Ale vše bylo jinak. Ve 20. minutě domácí, z protiútoku a centru z pravé strany, kde byl úplně volný Vávra, který přesně dorazil do odkryté branky, dali úvodní gól.

A tím i skončila první půle. Ve druhé, hned po rozehrání, přišel útok hostů, který domácí zastavili před vápnem, ale faulem. Trestný kop ve 46. minutě zahrával Jakub Sedlák a ve skrumáži před brankou Pipek lehce hlavou nadzvedl míč, na který domácí brankář nedosáhl. A hosté vyrovnali na 1:1.

Koldovský nedohrál

Jablonečtí do druhé půle vystřídali tři hráče, aby obrátili výsledek. Hosté byli často při svých útocích tvrdě faulovaní, což hlavní rozhodčí oceňoval kartami a po druhé žluté i vyloučil domácího Pičmana. V závěru utkání musel, po tvrdém faulu, opustit hřiště hostující Koldovský. Ale Albrechtice už tento výsledek ubránily a odvezly si cenný bod.

Albrechtice: Žanta – Vávra, Zelinka, Koldovský, Hradecký, – Bělina, Pipek, edlák J., Sedlák M., Štěpnička – Bělohlávek. ŽK: 3 : 1 ČK: 1 : 0.