Fotbalisté hostujícího týmu vstoupili do zápasu okresního přeboru II. třídy lépe. Dobře kombinovali a zatlačili domácí do obrany. Vytvořili si několik slibných akcí, ale do zakončení se nijak výrazně neprosadili. Postupně se hra vyrovnávala, ale v 19. minutě Volek špatně odcentroval a míč se od tyče odrazil do branky. Poté se hra vyrovnala, ale byl to hlavně boj mezi vápny.

Druhou půli začali domácí aktivně, přidali na pohybu, ale šance si také nevytvořili. V 69. minutě se hostům povedl brejk a bylo to 0:2. Domácí se snažili, ale tentokrát byli bezzubí.

Maloskalští šli za vítězstvím více, byli důraznější a to nakonec rozhodlo. „Slabším článkem byla trojice sudích, jejichž výroky byly často jednostranné," uvedl za domácí Miroslav Bočok. V dalším kole hraje jenišovické béčko v sobotu 30. dubna od 17 hodin v Tanvaldu a Malá Skála se rozjede do Radčic, kde se utká s domácími také v sobotu ve stejném čase.