Rychnov – Zásada 3:1 (1:0)
Rychnov chtěl, po dvou porážkách v řadě, opět navázat na vítěznou šnůru zápasů okresního fotbalového přeboru. Hosté ze Zásady přijeli s oslabeným týmem, ale se snahou hrát dobrý fotbal.
Domácí začali mírným tlakem a zkoušeli se prosadit před brankou Zásady.Ve 21. minutě domácí kanonýr Kalina vstřelil úvodní branku, když si naběhl na centr Dupače a poslal domácí do vedení.
Ve 31. minutě mohli Rychnovští zvýšit, ale samostatný únik Kalina neproměnil. Domácí pak měli ještě nějaké šance, ale bez využití. Do šaten se odcházelo za stavu 1:0 pro Rychnov.
Ihned po přestávce domácí na hosty doslova vlétli … Odměnou jim byl 2. gól již ve 47. minutě, který vstřelil Jaroslav Jindra. Dalších deset minut byli domácí výrazně lepší, svého soupeře mleli a nedovolili mu vymanit se ze sevření. Po ukončení rychnovského tlaku se hra opět vyrovnala a i hosté ze Zásady si vytvořili příležitosti ke vstřelení branky.
Jednou z nich byla situace ze 67. minuty, kdy dostal přesnou přihrávku Marek Šupík, a tak trochu šťastným lobem překonal domácího gólmana Jakuba Ducháčka. Korekce stavu utkáni na 2:1 více prospěl hostům, opět se dostali do hry a měli akce, které vypadaly fotbalově, pouze chybělo zakončení …
Hosté hráli dobře ve středu pole a plnili si obranné povinnosti. Domácí se snažili o brejky a gólovou pojistku, což se jim v 77. minutě povedlo po průniku středem obrany, následnou prudkou střelou na zadní tyč branky hostujícího gólmana Petra Růžičky, který sice její směr vystihl a míč vyrazil, ale nehlídaný dobíhající Jaroslav Jindra již do prázdné branky bezpečně zakončil.
Stav utkání se již nezměnil, Rychnovští zvítězili 3:1 nad hosty ze Zásady, kteří v nadstavbové části utrpěli 1. porážku.

Rychnov – Zásada 3:1 (1:0)
Sestava Rychnov:
Ducháček- David, (76.Vondrák), Havlíček (46. Kusebauch), Dupač, Krastev, Procházka, Kalina, Janků, Plaček, Jindra, Lána (46.Kolovratnik)

Zásada: Růžička - Pleštil, Beneš, Lhota, Čurda, Blažek, Macháček, Šupík, Janka,Varga, Princ
Branky mužstva TJ Spartak ZEZ Rychnov u Jablonce nad Nisou: Jakub Kalina - 20. min., Jaroslav Jindra - 47. a 77. min.
Branky mužstva SK Zásada: Marek Šupík - 67. min.