Domácí přivítali v utkání okresního přeboru Tanvald, podle informací od vedení Tanvaldu přijelo jejich C mužstvo. Zápas začal náporem a ve 3. minutě trefil Rychnov břevno.

Pak hosty zavřeli na jejich půlce a tlačili se do zakončení, ale bez gólového efektu. Tanvaldští využili šanci, když utekl hostující Svoboda a poslal Tanvald do vedení. Byla to také jeho první a poslední střela v prvním poločase. Ve 34. minutě byl faulovaný v pokutovém území domácí hráč a následnou penaltu proměnil s přehledem Ducháček a srovnal na 1:1. Rychnovští přidali gól do šatny, po centru do vápna se trefil Viktora hlavou a upravil na 2:1.

A BYLO PO FOTBALE

Do druhého poločasu nastoupil tým Rychnova s odhodláním zvýšit vedení, ale nějak se přestalo dařit. Začal dělat chyby, a po jedné z nich hosté srovnali stav na 2:2. Od té doby už bylo ale po fotbale.

Tanvald začal zdržovat, zakopávat míče, polehávat a diskutovat s rozhodčím. V 90. minutě mohl rozhodnout utkání domácí Dupač, ale jeho přízemní střelu gólman hostů chytil. Utkání tak skončilo remízou. Zápas dobře řídila trojice rozhodčích v čele s Petrem Diringerem.

Rychnov: Ducháček, David, Lána, Kalina, Dupač, Janků, Procházka, Kubát, Jindra, Viktora, Mahdal.

Tanvald: Buriánek, Doleček, Šedivý, Ševic, Koželuh, Trmal, Horváth, Pohl, Bajzík, Tolvaj (84. Hulap), Svoboda.

ŽK: 3:5. Diváků: 120.