Rychnov – Jenišovice B 4:1 (2:0)

Ve 34. minutě rozehráli domácí standardní situaci, míč se dostal k Procházkovi, který krásnou střelou do rohu branky zvýšil vedení Rychnova na 2:0. Po této brance převzali otěže zápasu Rychnovští a kontrolovali hru. Do šaten se šlo za stavu 2:0 pro Rychnov. Po změně stran se hosté snažili s výsledkem ještě něco udělat a jiskru naděje vykřesal v 55. minutě Strnad, který snížil na rozdíl jedné branky.V 64. minutě dostal krásný balon Dupač, utekl hostující obraně a střelou k tyči tak zvýšil na 3:1.

Domácí se snažili ještě přidat nějaký gól, ale střely Krasteva a hlavička Janků zůstaly nevyužité.V 77. minutě utekl po levé straně Dupač ,ve vápně centrem našel Kalinu a ten upravil na konečných 4:1 pro Rychnov. „A jelikož byla o víkendu v Rychnově Václavská pout, tak jako každý rok, když vyhrajeme, máme od předsedy Šturmy slíbené labutě. A i tentokrát jsme si je užili,“ prozradil dárek za vítězství vedoucí rychnovského mužstva Milan Pfeiffer.

Rychnov: Lumnitzer, Dupač, Nedelchev, Petr, Procházka, Kubát, Janků, Pánek, Jindra, Kubát, David, Kalina, Havlíček, Lána, Viktora
Jenišovice B: Kohl, Randák, Svoboda, Rác, Hradecký, Aron, Žák, Rosenbaum, Kočí, Strnad, Sucharda, Preisler, Žabokrtský, Strnad, Bočok, Resl
Rozhodčí: Smoleňák. Diváků: 120.