Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Rychnovští si za výhru zase užili labutě

Začátek fotbalového utkání okresního přeboru II. třídy byl vyrovnaný, ale bez šancí.Až ve 13. minutě fauloval ve velkém vápně hostující gólman domácího útočníka a z následné penalty poslal Jindra domácí do vedení.

3.10.2017

Ilustrační fotoFoto: Archiv Deníku

Rychnov – Jenišovice B 4:1 (2:0)

Ve 34. minutě rozehráli domácí standardní situaci, míč se dostal k Procházkovi, který krásnou střelou do rohu branky zvýšil vedení Rychnova na 2:0. Po této brance převzali otěže zápasu Rychnovští a kontrolovali hru. Do šaten se šlo za stavu 2:0 pro Rychnov. Po změně stran se hosté snažili s výsledkem ještě něco udělat a jiskru naděje vykřesal v 55. minutě Strnad, který snížil na rozdíl jedné branky.V 64. minutě dostal krásný balon Dupač, utekl hostující obraně a střelou k tyči tak zvýšil na 3:1.

Domácí se snažili ještě přidat nějaký gól, ale střely Krasteva a hlavička Janků zůstaly nevyužité.V 77. minutě utekl po levé straně Dupač ,ve vápně centrem našel Kalinu a ten upravil na konečných 4:1 pro Rychnov. „A jelikož byla o víkendu v Rychnově Václavská pout, tak jako každý rok, když vyhrajeme, máme od předsedy Šturmy slíbené labutě. A i tentokrát jsme si je užili,“ prozradil dárek za vítězství vedoucí rychnovského mužstva Milan Pfeiffer.

Rychnov: Lumnitzer, Dupač, Nedelchev, Petr, Procházka, Kubát, Janků, Pánek, Jindra, Kubát, David, Kalina, Havlíček, Lána, Viktora
Jenišovice B: Kohl, Randák, Svoboda, Rác, Hradecký, Aron, Žák, Rosenbaum, Kočí, Strnad, Sucharda, Preisler, Žabokrtský, Strnad, Bočok, Resl
Rozhodčí: Smoleňák. Diváků: 120.