„Byl jsem šťastnej, když titul udělali. Moc jsem to bráchovi přál. Je jen škoda, že si trochu víc nezahrál. Chodil na hřiště na pár minut, tak by mohl dostat víc šancí,“ říká Milošův bratr Tomáš, který teď pomáhá Mšenu v postupu do Divize.

Když hrála Plzeň poslední domácí zápas, takve stejný čas hrálo Mšeno v Jablonci nad Jizerou. Tomáš se chtěl jet na bráchu podívat, ale rozhodl se bojovat za Mšeno.

„Trochu toho lituji, ale taky hraju fotbal. Mám ho taky rád a radši si zahraju, když můžu. Když bych měl volno, tak bych se určitě jel podívat,“ řekl Tomáš Brezinský po utkání s Pěnčínem, kde dával hlavou vítězný gól v 80. minutě.

Jak sám Tomáš říká, oslavy byly velké a s bratrem si zisk mistrovského titulu užil naplno. „Hned v neděli přijel brácha do Liberce a oslavili jsme to. Byla to oslava jak se patří,“ líčil s úsměvem Tomáš.

Miloš v Plzni letos nedostal tolik příležitostí se ukázat, ale přesto je nedílnou spoučástí týmu. Jeho bratr Tomáš to vidí s jeho budoucností v Plzni dobře.

„Teď budou mít přípravu a musí zabojovat, musí se o to porvat. Možná někdo odejde nebo přijde, je to na něm. Dostal šanci v poháru v Boleslavi, tam dostal v devadesáté minutě červenou. Co jsem slyšel, tak měl pak nastoupit i v Příbrami v lize, ale díky trestu nemohl. Tak tam šel Ševinský a už to tak trenér nechal,“ miní Tomáš.