V dalším semifinále porazila Česká Lípa Skalici 3:0, takže ve finále se 30. května střetne Pěnčín s Českou Lípou. O pořadatelství zápasu teprve rozhodne los.

Pěnčín–Turnov – Pěnčín 0:2 (0:0)

První poločas se odvíjel ve vedru jakoby v rozehrávacím tempu s menšími brankovými příležitostmi na obou stranách. Na začátku druhého poločasu přišla dvě přísná vyloučení, která jasně ovlivnila průběh zápasu. Nejprve ve 47. minutě v pokutovém území fauloval Mendlík, a byl vyloučen. Rozhodčí navíc nařídil pokutový kop, který pak, přes snahu Cimbála, proměnil Král. Tento moment domácí naprosto rozhodil a do konce zápasu nedokázal nikdo z hráčů zavelet k obratu. Nejen to, čtyři minuty po penaltě byl vyloučen další turnovský hráč Zdražil. Za vehementní protesty totéž hrozilo i domácímu brankáři Cimbálovi, který nakonec obdržel „jen žlutou“.
Hosté zápas definitivně rozhodli v 77. minutě brankou Daníčka, který se trefil po centru hlavou pomocí odrazu míče od země, do růžku branky.
„Všeobecně se utkání příliš nepodařilo. V zápase bylo příliš znát, že jde o postup do finále Krajského poháru. Domácí měli v první půli dvě velké šance, ale my při nich měli štěstí, a také nás podržel brankář. My jsme rovněž měli dvě šance, ale v koncovce jsme vlastní nemohoucností selhali,“ zrekapituloval první poločas trenér Pěnčína Pavel Šafář a pokračoval v komentáři půle druhé: „O přestávce jsem k hráčům důrazněji promluvil a na hře to bylo znát. Ve 47. minutě Jan Mrklas krásně potáhl míč, přihrál jej Daníčkovi, který šel sám na branku. V šestnáctce byl stažen za dres. Sudí nařídil penaltu a Mendlík byl vyloučen za to, že zmařil jasnou brankovou příležitost. Penalta byla jasná, ale začala diskuse, zda nebyla červená přísná. Poté Zdražil udeřil hráče loktem a myslím, že za takový zákrok měl dostat rovnou červenou, ale dostal jen druhou žlutou. Od té doby bylo po zápase. Domácí v devíti, a my je jasně přehrávali. Ze hry jsem však zklamán, nepodali jsme optimální výkon a čekal jsem, že semifinále, ve kterém se potkaly na jaře dva nejlepší celky, bude mít lepší úroveň.“
Branky: 47. Král (PK), 77. Daníček. Rozhodčí: Nádeník, ŽK: 4:3, ČK: 2:0 (47. Mendlík, 51. Zdražil). Diváků: 100. Pěnčín: I. Matějček, Heinrich, L. Mrklas, Skuhravý, Bém – Záveský (60. Sekerák), J. Matějček, J. Mrklas – P. Matějček (65. Kulhánek), Král (72. Pleštil), Daníček.