Po pondělním telefonátu se sekretářem Řídící komise pro Čechy Nikodémem ale mohou v Hamrech oslavovat naplno. Český Dub nesestupuje do krajského přeboru a z I. A třídy tak míří nahoru celkem tři týmy.

Frýdlant – Velké Hamry 1:5 (0:2)

Hosté šli do zápasu s vidinou postupu a bylo to znát. Hned po výkopu museli domácí faulovat a trestný kop z 20 metrů v podání Šimka skončil v šibenici.
Hamry byly aktivnější a dostávaly se do šancí. V 17. zachraňoval Vykoukal, jehož za tři minuty obstřelil Miček na 0:2. Do poločasu se ale lepší hosté do šance nedostali.

Po přestávce se výkon Frýdlantu zlepšil a po přihrávce Lopuszynského vstřelil Částek kontaktní gól. Domácí ožili, ale snahu utnul volej Mička. Tento hráč v 74. minutě završil hattrick, když vstřelil branku po individuální akci a klice Vykoukalovi.

Domácí pak ještě udělali zbytečnou chybu na půlce, kterou Mihálik chytrým lobem z dálky trestal na  konečných 1:5.

Branky: 50. Částek 20., 67. a 74. Miček, 1. Šimek, 82. Mihálik. Rozhodčí: Paulus, ŽK: 2:4, ČK: 84. Tomeš (VH). Diváků: 90. V. Hamry: Blahna – Prpousek L., Šimek, Tomeš, Horna – Řezáč, Průcha, Pešat (70. Jiříkovský), Mihálik – Prousek Vl., Miček D. (76. Zajíček).