Velké Hamry – Doubí 1:2 (1:1)

Důležitý záchranářský boj začal lépe pro hosty, když domácí v útočné fázi ztratili míč a do otevřené obrany se řítili hosté k brejku, který gólově zakončil Haunold. To hosty mírně nakoplo, ale hráči Velkých Hamrů, vědomi si složité situace, chtěli udělat v zápase obrat. V dalších minutách si domácí vytvořili několik slibných šancí, ale gól přišel až ve 27. minutě. Gólman Doubí Mohr neudržel míč po trestném kopu a důrazný Miček jej propasíroval do sítě – 1:1. Do konce první půlky pak byly k vidění šance na obou stranách, ale změna skóre se nekonala. Po změně stran to byly Hamry, kdo byl aktivnější, a domácí se mohli dostat do vedení. V 63. minutě nařídil rozhodčí penaltu a k míči se postavil Mihálik. Jenže gólman Mohr napravil své zaváhání a nadvakrát pokusy Mihálika zlikvidoval. To hosty nakoplo a začali být aktivnější, i když domácí borci dřeli a bojovali. Jenže pak přišla 83. minuta a hostující Koťátko udělal čáru přes hamrovský rozpočet, když poslal Doubí do vedení 2:1. Tento stav vydržel až do konce a v posledním domácím zápase jarní části soutěže tak Velké Hamry prohrály. Nutno říct, že v boji o záchranu to budou mít svěřenci trenéra Mařase ještě hodně složité, protože nemají vůbec lehký los.

Branky: 27. Miček – 8. Haunold, 83. Koťátko. Rozhodčí: Blaschke, ŽK: 2:5. Diváků: 70. V. Hamry: Krupa – Průcha, L. Prousek, Zajíček, Jiřikovský (84. R. Prousek) – Kobr, Tomeš, Mihálik (82. Horváth) – Vl. Prousek – Miček, Kavan (78. Říha).

Pěnčín – Sedmihorky 1:2 (1:1)

Důležitý duel pro Sedmihorky, které také bojují o záchranu, nezačal pro Pěnčín vůbec dobře. Již v první minutě vázla komunikace mezi Regenermelem a Pivrncem, z čehož byl první rohový kop zápasu a prosadil se hostující Vávra. Po úvodní brance se hrál oboustranně útočný fotbal, ale bez gólového efektu. To se změnilo až poslední minutě prvního dějství, když Hlubuček s Chlomkem předvedli pěknou akci, pro které se nejlepší střelec Pěnčína prosadil a vyrovnal na poločasových 1:1. Krátce po změně stran mohli jít domácí do vedení, ale Záveského hlavička jen orazítkovala břevno. O tři minuty později tak přišel trest na druhé straně, kdy se po rychlé akci prosadil Koudelka na 1:2. Po hodině hry to mohlo být s domácími ještě horší, když pálil Král, ale mířil těsně vedle. Dvacet minut před koncem mohli domácí přeci jen vyrovnat, ale opět Koubuse zachránila branková konstrukce. Zbytek zápasu se pak odehrával na polovině Sedmihorek, ale hráči Pěnčína hostující branku již výrazněji neohrozili.

Branky: 45. Chlomek – 1. Vávra, 61. Koudelka. Rozhodčí: Čurda, ŽK: 2:1. Diváků: 50. Pěnčín: Pivrnec – J. Matějček, Heinrich, Balásek, Regenermel – Ráček, Pszyk, Záveský, P. Matějček (66. Hušek) – Hlubuček, Chlomek.

Višňová – Železný Brod 0:0

Hosté odjeli na duel do Višňové v hodně kombinované sestavě, kdy dostali příležitost také hráči širšího kádru spolu s jedním dorostencem. Samotné utkání ale nabídlo poměrně slušný fotbal, kdy byly k vidění šance na obou stranách. V prvním poločase byl gólu nejblíže Hartl, ale trefil jen břevno. To dokázali zopakovat také domácí, když trefili horní tyč. Ve druhém poločase se to hráčům Višňové podařilo ještě jednou, ale gól z toho nebyl. Na straně Železného Brodu měl velkou šanci na skórování Holeček, když obešel brankáře, ale namísto střely volil ještě přihrávku, kterou však velká příležitost k vstřelení branky skončila. Brodu již o nic nešlo a pro domácí je bod cenným ziskem vzhledem k nabitému boji o záchranu, kde se bude rozhodovat až do posledních kol soutěže.

Rozhodčí: Milner, ŽK: 3:2. Diváků: 80. Ž. Brod: Kordík – Hadač, Berka, Kovář, Král – Wanacki, Hartl, Havrda, Makula – Holeček, Olyanin.