Sparta porazila po gólech Holendy a Kadlece Liberec 2:0. Domácím do noty nahrál i fakt, že hosté hráli od osmé minuty bez vyloučeného Keliče.

V utkání dne nasotupila Slavia v Jablonci. Domácí se ujali hned ve třetí minutě vedení, které ale vymazal Naumov. Zrodila se tak remíza 1:1.

Jablonec - Slavia 1:1 (1:1)

Slavia nastoupila na horké jablonecké půdě z cílem poprvé po třech duelech vyhrát. Jenže její snaha se rozplynula hned ve třetí minutě, kdy využil chyby gólmana hostů Romanovse Čížek.

Hosty gól povzbudil a míč drželi častěji na svých kopačkách, do šancí se ale Jarolímovi hoši nedostávali.

A proto jim k jejich útočným choutkám dodal chuť čároví rozhodčí, jenž nechal vyrovnat Naumovse. Ten se ovšem prosadil po postavení mimo hru, které arbitr nerozluštil.

Ve druhém poločase už snaha Pražanů vyšla vniveč, naopak to byli domácí, kteří několikrát zahrozili.

Na gól už ale nedošlo. Oba celky se tak rozešly smírně.

Branky: 3. Čížek - 31. Naumov. Rozhodčí: Adam - Lhoták, Teuber. ŽK: Lafata - Krajčík, Skácel. Diváci: 4812.

Jablonec: Špit - Čížek, Drsek, Zábojník, Krejčí - Haurdič (59. Kovařík), Jarolím, Pavlík, Loučka, Vošahlík (80. Eliáš) - Lafata. Trenér: Komňacký.
Slavia: Romanovs - Krajčík, Suchý, Čelůstka, Hubáček - Grajciar, Trapp (78. Ragued), Skácel, Hloušek (88. Trubila) - Vlček, Naumov (74. Šenkeřík). Trenér: Jarolím.