Utkání se mělo původně odehrát v Liberci, ale nepříznivé počasí a hustý déšť přiměl oba týmy k odehrání zápasu na umělé trávě v jabloneckých Břízkách. První dějství zápas branku nepřineslo, ale krátce po změně stran se prosadil z penalty liberecký Droblík a o čtvrt hodiny později doklepával do sítě odraženou střelu Werner. Liberec se tak ujal vedení 2:0, ale Mšeno, postrádající tři hráče základní sestavy, se nechtělo vzdát bez boje.

V 60. minutě nastoupil na hřiště Král, kterému stačilo jen pět minut pobytu na hřišti, aby si zahrál kličkovanou s obranou Liberce a pohodlně snížil na rozdíl jedné branky. V samotném závěru zápasu se ještě trefil za Mšeno Novotný, čímž dal konečnou podobu výsledku.
„Příležitost dostali hráči ze širšího kádru a také dorostenci, kteří se jevili dobře. Zápas na umělé trávě byl dobrý, rychlý a důrazný. Mšeno hrálo dobře,“ hodnotil trenér Liberce Jaroslav Vodička.

„Odehráli jsme zápas s kvalitním soupeřem a bylo se na co koukat. Pro nás to byla dobrá příprava na sobotní zápas s Ústím nad Orlicí,“ doplnil hodnocení vedoucí Mšena Jindřich Görner.

Jiskra Mšeno – Slovan Liberec B 2:2 (0:0)

Branky: 65. Král, 90. Novotný – 46. Droblík (z pen.), 60. Werner. Rozhodčí: Krupa. Mšeno: Brániš (46. Pábl) – Regenermel, Váňa, Ginzel, Bém – Vanc – Petrtýl (60. Pavelka), Peškar (46. Kaňkovský), Kopecký (60. Král) – Novotný, Houžvička. Liberec: Hosman (60. Vaníček) – Kordík (46. Bína), Soběslav, Patka (62. Zieris), Beníšek – Drobílek (65. Vasilko), Kraus (46. Daniel), Suk (46. Werner), Janošík (25. Rybanský (60. Bouška) – Mustafa, Lukes.