„Když se čtyř pěti samostatných nájezdů nedáme branky, tak vyhrát nemůžeme," litoval trenér Mšena Libor Macháček.

První poločas nabídl zajímavou podívanou s několika šancemi, ale na straně domácích vázla koncovka. Zhruba po čtvrt hodině hry měl velkou šanci Vukadinovič, ale svůj samostatný únik v gól neproměnil. Samotný Vukadinovič měl ještě další loženky, ale neměl svůj den… Na druhé straně pálil nebezpečně Kakrda, ale gólman Kobachidze jeho bombu vytěsnil mimo branku. Když se neujala ani jedna z dalších šancí Mšena, šlo se do kabin za nerozhodného stavu.

Jenže minutu po změně sttran přišlo rozhodnutí o výsledku. Pardubice dostaly výhodu trestného kopu z necelých pětadvaceti metrů. Kopu se ujal Buriánek a Kobachidzemu proklouzl míč na mokrém terénu do branky.

Po hodině hry ale mohl vyrovnat střídající Štěpánek, ale se svou šancí v úniku naložil stejně jako Vukadinovič… Do konce utkání hrálo Mšeno v křeči a žádnou z dalších šancí proměnit nedokázalo. Rezerva Pardubic si tak odvezla cenné tři body.

„To, co udělal Kobe, je stejná chyba, jako když kluci nedají branku. Ale zase nás podržel v jiných zápasech. Bohužel si to vybral v dnešním zápase. My když nedáme pět samostatných nájezdů, tak je to neomluvitelné," dodal Macháček.

Jiskra Mšeno - Pardubice B 0:1 (0:0)

Branka: 46. Buriánek. Rozhodčí: Štefanec, ŽK: 2:2. Diváků: 50. Mšeno: Kobachidze - Klíma, Ginzel, Váňa, Bém - Mráček (88. Mrkvička), Peškar, Vanc, Jiroušek - Brezar, Vukadinovič (46. Štěpánek).