Pod vedením trenéra Zděnka Kluckého s asistenty Václavem Routou a René Ferim se borci pustili do trénování a posilování a zároveň absolvovali už také zdravotní testy.

Za sebou mají také jeden z přípravných zápasů, ve kterém se utkali s muži z FK Velké Hamry. Utkání se hrálo na třikrát třicet minut a Jablonečtí v něm podlehli soupeři 2:3.

DALI SI TO TŘIKRÁT

První třetina skončila nerozhodně 2:2, druhá bez branek a třetí 0:1. Branky, které Jablonec obdržel, byly prakticky důsledkem vlastních chyb. A ty soupeř okamžitě trestal. V první třetině tak hosté šli do dvoubrankového vedení, ale jabloneckým hráčům ze Střelnice se ještě v této fázi zápasu podařilo brankami Hlůžeho a Doležala srovnat.

ŠKODA TĚCH TUTOVEK

Druhá třetina proběhla bez branek, ale mohlo to být jinak, kdyby Jablonec využil dvě tutovky. Ve třetí se radoval Hamrovští, když hned v jejím úvodu trestali zaváhání jabloneckých zadáků.

KDO ZA TÝM BOJOVAL?

Do zápasu za fotbalový tým FK Jablonec nastoupili starší dorostenci v tomto složení:

Brankáři: Hejtmánek a Mička Martin, Hráči: Tichý, Mička Denis, Hušek, Kozák, Zezulka, Bělina, Hlůže, Petržilka, Pleštil, Doležal, Knitl, Jakubec, Kratochvíla a Žďárský.

Branky vsítili: 24. Hlůže, 30. Doležal.

V přípravě dorostenci pokračují. Soutěž chtějí zvládnout co nejlépe.