Starší dorost pokořil Slovan

LIBEREC – Tři body přivezli dorostenci FK Jablonec 97 z Liberce, kde odehráli derby České ligy staršího dorostu, když porazili vrstevníky Slovanu 2:1.

2.4.2007

U míče je jablonecký Ondřej Novotný.Foto: Pavel Bursa

Liberec - Jablonec 1:2 (1:0)

V derby utkání získal jablonecký dorost na Městském stadionu v Liberci důležité tři body. Jablonec zvítězil zaslouženě zejména za výkon ve druhém poločase, kdy dokázal nepříznivé skóre otočit a vytvořit si další šance.
Úvod zápasu patřil Jablonci, ale šance nezužitkoval Vágner a ani o chvíli později Vávra. V 15. minutě domácí poprvé zahrozili a trefili tyč. V 17. minutě se Liberec ujal poté, co jeden z hráčů proměnil průnik do šestnáctky. V závěru poločasu si hosté vytvořili tlak, ale Moravec, Hlubuček ani Novotný své šance nedotáhli do úspěšného konce. Druhý poločas začal Jablonec tlakem a v jeho úvodu spálil další šanci Novotný. Liberec však pouze nebránil a také několikrát ohrozil Farského v brance. Ten ovšem míč za záda již nepustil. V 64. minutě po faulu na Novotného proměnil Rác pokutový kop a vyrovnal. Vítězný gól dal starší dorost v 78. minutě. To centr Hlubučka tečoval Mařas k Vágnerovi, který si obloučkem obhodil brankáře a poslal míč do sítě – 1:2. „Domácí obrat skóre zaskočil, a přesto vrhli všechny síly do vyrovnání. Jablonec ale dobře bránil a odrážel útoky Liberečanů. Dokonce mohl své vedení třikrát pojistit,“ okomentoval závěr zápasu vedoucí jabloneckého týmu Pavel Bursa.
Branky FK Jablonec: 64. Rác (z pen.), 78. Vágner. Rozhodčí: Polák, Martínek, Soukup. Diváků: 60
Sestava FK Jablonec: Farský – Hlubuček, Pszyk, Rác, Norek – Chlomek (60. Mařas, 85. Bangha), Šulc, Moravec, Novotný, Vávra (70. Zeba) – Vágner (79. Mešanovič).

2.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Lektoři dalšího vzdělávání 12 000 Kč Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách LEKTOR/KA JAZYKŮ. Požadované vzdělání: bakalářské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 12000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Akutně hledáme lektora/ku na AJ, NJ pro firemní klientelu skupinky 1-3 lidi. Prosím napište na svtconsulting@svtconsulting.cz nebo zavolejte na 777 272 500, děkuji. L. Machálka.. Pracoviště: Svt consulting s. r. o.-021 jablonec nad nisou, 468 03 Rádlo. Informace: Lubomír Machálka, +420 777 272 500. Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 20 000 Kč Všeobecní administrativní pracovníci administrativní pracovník/ce - referent/ka - fakturant/ka. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní náplň: , zpracování objednávek, zpracování faktur , komunikace se zákazníky emailem a telefonicky, nástupní mzda 20 000 Kč, po zk. době 23 000 Kč, Zaměstnanecké výhody: 4 týdny dovolené, HPP, zázemí stabilní firmy, skvělý kolektiv,, Hlásit se na e-mail: d.ferynova@pneupeterka.cz nebo telefonicky na tel. 774 674 729. Pracoviště: Pneu peterka s.r.o. - smržovka, Hlavní, č.p. 525, 468 51 Smržovka. Informace: Dana Ferynová, +420 774 674 729. Výroba - Výroba Obsluha strojů 16 356 Kč Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu obsluhas strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 16356 kč, mzda max. 20025 kč. Volných pracovních míst: 19. Poznámka: 13. plat, příplatky za odpracované roky, věrnostní bonusy, stravenky 80 Kč, VŘ - každé pondělí a středa ve 14:30, Želivského 23, 466 05 Jablonec nad Nisou. Pracoviště: Akt plastikářská technologie čechy, spol. s r.o., Želivského, č.p. 4599, 466 05 Jablonec nad Nisou 5. Informace: Markéta Markalousová, +420 483 367 226. Výroba - Výroba Obsluha strojů 13 500 Kč Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Dokončovací a kontrola plastových výrobků. Práce na 3 měsíce. Praxe není nutná., Hlásit se osobně - Třída 1. máje 97/25 nebo e-mailem: sorbanna@email.cz. Pracoviště: Justone s.r.o. - megatech industries jablonec s.r.o., Na Hutích, č.p. 1972, 466 01 Jablonec nad Nisou 1. Informace: Nataliia Danylych, +420 606 607 688.

Gólová paráda Sarra z Rennes v utkání proti Jablonci.

Pech! Jablonec při premiéře v Evropské lize padl gólem z penalty v nastavení

Zápasy s Vrchlabím mají svůj zvláštní náboj a ne jinak to bylo tentokrát.
15

Na největší atletické akci nebudou domácí chybět

Jablonec nad Nisou – Největší letošní atletickou akcí bude víkendové Mistrovství České republiky žáků a žákyň, které se koná v Jablonci na stadionu Střelnice. Závodů se zúčastní skoro 600 mládežníků ze 120 oddílů České republiky. V kategorii žáků je na programu 17 disciplín a žákyně absolvují 15 disciplín.