Maršovice - Tanvald 2:2 (1:0), na pokutové kopy: 5:6

Maršovice byly zpočátku favoritem. První poločas vyhrály brankou Plného 1:0, ale krátce po obrátce hosté vyrovnali Tolvajem. Pro Maršovice zajistil vedení ještě zkušený střelec Kohoutek. Tanvaldským se v 70. podařilo vyrovnat. A v poslední minutě měli hosté jasnou gólovou příležitost, kterou faulem před pokutovým územím zastavil Paldus. Na pokutové kopy pak hosté 6:5.

Branky: 18. Plný, 57. Kohoutek 49. Tolvaj, 70. Borski. Rozhodčí: Šmíd. ŽK: 2:1. Diváků: 20.

Maršovice: Nežádal - Lédl, Plný, Szatmari, Toman Kohoutek, Paldus, Kratochvíla (82. Machalický), Habr Zajíc, Serbus.

Tanvald: Buriánek - Bobysud, Borski, Prusík, Koželuh (86. Trmaj) Pohl, Tolvaj, Kristek, Svoboda Horváth, Ševic (75. T. Hulap).

Rádlo - Radčice 2:2 (1:1), na pokutové kopy 3:4

Soupeři ze spodku tabulky sehráli vyrovnané utkání, ve kterém byla k vidění i řada nevyužitých šancí. Rádelští sice dvakrát o branku vedli, ale hosté vždy vyrovnali a pak byli šťastnější v proměňování pokutových kopů.

Branky: 35. Škoda, 53. Krejčí 40. Strnad, 63. Petr. Rozhodčí: J. Pánek. ŽK: 1:2. Diváků: 100.

Rádlo B: Lhota - Škeřík, P. Vele (46. Zajíček), Pala, Duštíra Krejčí, Kučera, Škoda, Hruška Janků, Štok (77. L. Vele).

Radčice: Řehák - Šrejma, Havlíček, Koňák, Maleček Novák (15. Sůva), Petr, Řehák, Hádek Strnad (75. Dujárek), Jiránek.

Malá Skála - Držkov B 5:2 (3:1)

Maloskalští dovedou i doma překvapit počtem obdržených gólů, ale poslední zápas sezóny s rezervou Držkova vyhráli a získali tři body. První poločas ke spokojenosti fanoušků zvládli dobře, i když po vedoucím gólu rychle museli skousnout brzké vyrovnání. Dvoubrankové vedení jim dodalo jistotu do druhé půle a v té si zajistili s jistotou zisk tří bodů.

Branky: 30. a 44. Kotrba, 36. a 60. Šilhán, 66. Makula 31. Ševčík, 79 Marousek. Rozhodčí: Kafka. ŽK: 1:1. Diváků: 30.

Malá Skála: Krause - Rulec, J. Kotrba, Nikodým, Šťastný -3 Novák, Z. Kotrba, Makula. Šilhán Kopecký (67. Jarolímek), Brožek (46. Šída).

Držkov - Mrkvička - Nikodým, Dvořák, Machula, Hruška Janko (61. Paldus), Linhart, Holeček, Marousek Ševčík, Paldus.