První semifinále se hraje 29. září od 16.30 hodin a Lučany v něm hostí Kokonín, druhé ve stejný čas, pouze o den déle. Nastoupí Harrachov v Hodkovicích.

SK Hodkovice – FK Velké Hamry B 2:1 (1:0).
Pěkný fotbal zásluhou obou celků, hrálo se nahoru dolů. Hosté chtěli vybojovat postup do semifinále, a tak se na hřišti objevilo i několik hráčů z kádru áčka. Soupeři si vytvářeli řadu gólových šancí a nechali tak vyniknout oba brankáře, kteří byli oporami obou celků. Domácí byli o branku lepší a po snížení jejich dvoubrankového vedení se Hamrovští k vyrovnání již nedostali.

Branky: 12. Škeřík, 53. Matějka – 66. J. Miček. Rozhodčí: Trdla. ŽK: 1:2. Diváků: 40. Hodkovice: Kvapil – Řepka, Bouška, Vojtíšek, Bolard (77. Škoda) – Košek, Charouz, Matějka (77. Hradecký), Chlum – Havel, Škeřík. Velké Hamry B: D. Miček – Průcha, Prousek ml., Zajíček, Pešat – Malý (41. Titlbach), Lejsek, J. Miček, Prousek st. – Szirti, Serbus.

Plavy B – Harrachov 2:3 (2:0).
Pěkné utkání slušné úrovně rozdílných poločasů. Domácí si do poločasu vytvořili dvougólový náskok. Hosté krátce po přestávce vstřelili kontaktní gól a po deseti minutách vyrovnali. Oba soupeři pak chtěli strhnout postup na svou stranu a Harrachovští byli šťastnější.

Branky: 10. a 30. Kouřil – 50. a 81. Veselý, 60. Kyncl. Rozhodčí: A. Brož. Bez karet. Diváků: 80. Plavy B: Lejsek – Jelínek, J. Černý, Matoušek, Fojtík – Jar. Čermák (85. Jak. Čermák), Balatka (60. Tomíšek), Šimerda, Kouřil (60. O. Konopásek) – L. Černý, Rimský. Harrachov: Hefert – Bergmann, Horáček, Jabálek (46. Barbořák), Grosberger – David, Jiroutek, Žídek, Veselý – Chlup (59. Kyncl), Hlava.

Lučany B – Jenišovice B 3:2 (2:0).
Vyrovnané utkání, které mělo dobrou úroveň a bylo bohaté na brankové šance, se muselo líbit. Lučanská rezerva si vytvořila do druhé části náskok dvou gólů, hosté dokázali snížit, ale prakticky po rozehrání inkasovali potřetí. Domácí se i přes náskok začali mezi sebou dohadovat a po jednom sporu nařídil sudí nepřímý kop v jejich šestnáctce a hosté jej proměnili.

Branky: 28. Ziogas, 35. M. Dítě, 58. Němeček – 57. Imlauf, 75. Bernard. Pískal: Linhart. ŽK: 1:0. Diváků: 70. Lučany B: Brož – Patočka (46. Vít), Nesvadba, Němeček – J. Dítě, Ziogas (46. Svárovský), Maňák, Killian, M. Dítě – Andrš (46. Maruška), Beránek. Jenišovice B: Sucharda – Rosenbaum, Mikula, Hanuš, Imlauf – E. Dvořák., Bernard, Kalousek, Bárta – J. Dvořák, Aron.