Trápení ukončil Verner

Zásada - Albrechtice 0:4 (0:1)

2.5.2016

Fotbal - ilustrační snímekFoto: František Géla

V Zásadě byl k vidění pěkný fotbal I. B třídy východ a již v 7. minutě padl první gól. Po nevydařeném odkopu domácího stopera se dostal míč k nekrytému Bělohlávkovi, který balón uklidil za záda bezmocného brankáře domácích. A bylo to 0:1 pro hosty.

Domácí odpověděli vzápětí, ale hlavička domácího Šímy do prázdné branky trefila jeho spoluhráče Srbka a míč skončil mimo branku.

ZÁSADA JE TLAČILA

V 17. minutě tlak Zásady sílil a tvrdou střelu domácího Loukoty vytáhl brankář hostí s vypětím všech sil nad bránu. Ve 32. minutě utekl obraně hostí Honzák, ale jeho slabá střela skončila mimo branku. A když ani Srbek neproměnil svůj únik na konci poločasu, tak skončila první půle zápasu 0:1 pro hosty. Druhý poločas začal pro Zásadu nešťastně, když v 50. minutě po neodpískaném ofsajdu s jistotou proměnil svou šanci Bělohlávek a zvýšil na 0:2. Zásadští se poté vrhli do útoku, ale po chybě obrany na půlce hosté šanci dva na jednoho proměnili opět to byl Bělohlávek, který zvyšoval na 0:3.

Domácí provedli dvojí střídání a snažili se alespoň snížit, ale ani když gól dali, tak ho sudí kvůli ofsajdu neuznal.

Zásadské trápení ukončil únik hostujícího Vernera, který nechytatelnou střelou zvýšil na konečných 0:4 pro hosty. Příští zápas hraje Zásada v Harrachově, Albrechtice doma s Jilemnicí.

Rozhodčí: Prinz. Branky: 8., 60. a 65. Bělohlávek - 84. Verner. ŽK: 4:3. Diváci: 60.

Zásada: Kopal, Lhota (46 Čurda), Procházka, Šíma, Honzák, Hrnčál, Blažek, Mrkvička (80 Soukup), Vaistauer, Loukota (75 Jiskra), Srbek.

Albrechtice: Bártl, Štěpnička, Pecháček, Verner, Svoboda, Sedlák Jakub, Koldovský, Hradecký, Bělohlávek, Rydval (61 Konvalinka), Sedlák Marek.