Cvikov – Mšeno B 1:6 (0:2)

Jaký bude průběh utkání určil již ve 3. minutě Samko skvěle proměněným trestným kopem. V dalším dějství prvního poločasu měl na hlavě branku Pařík, po něm i sám před brankářem Jiroušek střílel nad. A také ve 35.minutě skvělou práci předvedl Brož svým sprintem a fotbalovým uměním, kdy po zasekávačce ve vápně nekompromisně zavěsil.

Úvod druhého poločasu byl jednoznačně v režii mšenských fotbalistů. V rozmezí jedenácti minut nastříleli čtyři branky a o utkání bylo rozhodnuto. Nejprve ve 47. minutě zúročil výbornou práci Paříka v poli Brož, o 3 minuty později uplatnil při rohu Brože svůj skvělý timing hlavou Jiroušek, který navíc v 55. minutě vysunul Pešata a ten se nemýlil. V tuto chvíli to bylo 0:5, což nestačilo mladíkovi Paříkovi, který se výborně orientoval ve vápně soupeře a s přehledem zavěsil. Konečnou podobu výsledku utkání dali domácí v 69. minutě, kdy mšenští hráči už nebyli plně koncentrovaní na hru.

Trenér mšenského B mužstva Vladimír Mařas zápas okomentoval slovy: „Utkání jsme měli až překvapivě pod kontrolou, úvod druhého poločasu je snem každého trenéra, pak už si zápas na lavičce jen v uvozovkách užíváte. Nemohu ale nevidět, že posledních třicet minut jsme měli sehrát jinak. Nicméně vyhrajete výrazně venku, není co dodat.“

Sestava Mšena: Braniš - Regenermel, Škvor, Krámský, Flek - Samko - Brádel (70 Šourek), Brož (83 Horna), Pešat, Jiroušek - Pařík
Branky Mšena: 4. Samko, 35. a 47. Brož, 50. Jiroušek, 55. Pešat, 57. Pařík