Remízu Kokonína na pažitu favorizovaných Plavů lze označit za překvapení 16. kola Okresní fotbalové soutěže třetí třídy. Souboj prvního s druhým skončil nerozhodně a do sezony vstoupil velmi dobře Camel, který vyhrál v Hodkovicích. Mimo to má zápas k dobru a velkou šanci poskočit na první místo. V Radčicích Roma nastoupila s hráčem, který neměl registraci.

Albrechtice – Jistebsko 5:2 (2:2)

Hosté drželi s domácími krok zejména v první půli. Albrechtice po změně stran zúročily svoji zkušenost a v rozmezí sedmi minut rozhodly o svém vítězství. „Jistebsko se oproti podzimu velmi zlepšilo,“ pochválil soupeře vedoucí týmu Albrechtic Josef Janda
Branky: 1. Berounský, 16. Koldovský, 65. Bártl, 70. Jelínek, 72. Hejduk – 10. O. Neťuka, 37. J. Neťuka. Rozhodčí: Rudolf. ŽK: 2:2. Diváků: 50. Albrechtice: Babka – Pfhol, Bukvic, Sucharda, Bártl – Berounský, Zmrzlý, Sedlák, Jelínek – Hejduk, Koldovský. Jistebsko: Dvořák – Čmuchálek, Kudera, Vosáhlo, Havlíček – Preisler, J. Neťuka, Hnídek, Šilhán – O. Neťuka (46. Sedlák), Dítě.

Držkov B - Sokol Rádlo B 2:3 (1:2)

Domácí se dostali do vedení, ale soupeři se podařilo vyrovnat a z pokutového kopu se dostat do vedení. Vstup do druhého poločasu se domácím nepovedl, protože hned v začátku inkasovali. Poté sice snížili, ale po zahození několika šancí již vyrovnat nedokázali.
Branky: Dvořák, Dudáš - Vepřovský 2, Černý. Rozhodčí: Mitáš. ŽK: 2:5. ČK: 0:1. Diváků: 50. Držkov B: Šulc - Prousek, Dvořák, Dudáš, Jindřišek - Machula V., Vrbata, Antosz, Fišer - Černý, Kopal. Rádlo B: Mlynář - Kadlec, Bene, Bendl, Vepřovský - Lána, Škeřík, Zappe, Oudrnický - Novák, Černý.

Sokol Radčice – Roma 2:0 (1:0)

Domácí byli jasně lepší a neproměnili řadu šancí. O přestávce došlo ke konfrontaci hráče Romy s registrací a zjistil se jeho neoprávněný start. Utkání bude mít pravděpodobně dohru u zeleného stolu.
Branky: 26. Viktorín, 50. Koňák. Rozhodčí: Palič. ŽK: 1:2. Diváků: 30. Radčice: Koťátko – Plhal, Bujárek, Kozlovský, Mejsnar (76. Prášek) – Šilhán, Viktorín (76. Udatný), Srbek, Hádek – Koňák, Daníček. Roma: Slavič – D. Červeňák, Kaleja, P. Bílý, Gábor – Puturek, J. Červeňák, Slivka, Mika – L. Bílý, Bandy.

Rychnov – Josefův Důl 2:2 (0:1)

Hosté byli blízko k tříbodovému zisku. Jenže domácí skvělým závěrem dokázali skóre srovnat.
Branky: 79. Fiala, 90. P. Zahn (PK) - 8. Novák (PK), 48. Scholze. Rozhodčí: K. Novák. ŽK: 2:1. Diváků: 80. Rychnov: L. Lumnitzer – Straka (55. Z. Lumnitzer), Nosek, Ticháček (46. Černý), Mahdal – Šulc, Fiala, Knotek (20. Vrbata), Vrběcký – Marek, Zahn. Josefův Důl: Neméth – Miksa, Novák, Rezler, Augsten – Čvirk, Pracný, Jurák, Efenberg – Oberhofner, Houdek, střídal: Scholze.

Plavy B – Kokonín B 1:1 (0:0)

Domácím se v první v půli nedařila koncovka ani hra. Plavští si nepřihráli na dva natož na tři metry. Hosté byli fotbalovější a domácí dlouho držel pozorný Škaloud. Po změně stran se Plavy zlepšily a daly vedoucí branku. Spravedlivou remízu zařídil deset minut před koncem Jahoda z penalty.
Branky: 73. Preisler – 80. Jahoda (PK). Rozhodčí: Nečásek. ŽK: 2:3. Diváků: 60. Plavy: Škaloud – Škoda, Šimůnek, Fojtík, Vondra – Konopásek, Makovec, Hlaváček, Kouřil (46. Balatka) – Král (73. Štěpánek), Herclík (46. Preisler). Kokonín: Lhota – Bobota, Holler, Bernd (68. Havrda), Paldus – Beneš (68. Jahoda), Čermák, Toriška, Winkler – Lode, Růžička (60. Šilhán).

Hodkovice B – Camel 0:2 (0:2)

Hosté o výhře rozhodli rychlými brankami v úvodu zápasu, které dal Staněk a L. Počta.
Branky: 11. Staněk, 14. L. Počta. Rozhodčí: Nestler. ŽK: 1:0. Diváků: 30. Hodkovice: Bouška – Skopan, J. Kyksa, Dostrašil, Kamenský – Jáč, Košek, Pavlík, Bolard – P. Kyksa, Pytloun (70. Hanuš). Camel: P. Počta – T. Vele, Kysel, Staněk, Trojan – Lipský, J. Vele (58. Horna), Baudyš (77. Pešek,, Janků – L. Počta, Habart.