úvodu měl tři dobré akce aktivní Jelínek, nejblíže k brance byl, když si v malém vápně stopl vysoký balon, ale střelou netrefil odkrytou branku. Nadějně vyhlížel také prudký centr před branku Teplic od Končala, dvojice hráčů v zeleno bílých dresech ale na jeho poptávku ani ve skluzu těsně nedosáhla.

Hosté se zpočátku nezmohli na žádné nebezpečné akce. Otevřít mohli skóre až po půlhodině hry. A až dvě minuty před poločasovou přestávkou se ještě opřel do balonu za vápnem Mehanović. Brankář Švejda míč stačil jen vyrazit k nohám dobíhajícího Končala. Pro toho už nebyl problém otevřít účet utkání.

Po změně stran mohl nejdříve srovnat teplický Martirosyan, jeho tečovaná střela se snesla jen těsně vedle jablonecké branky.

DOMÁCÍ DALI DRUHOU

V 57. minutě se ale po centru z levé strany prosadil Mehanović a Jablonec vedl už o dvě branky. Navíc čtvrt hodiny před koncem zužitkoval ideální centr Jelínka v třetí branku opět Končal. V samém závěru zahrozily Teplice. Richterova střela byla ale zblokovaná a Kodešovu ránu mířící pod břevno vytáhl na roh výborný Klement.

Vítězství v posledním kole podzimní části Juniorské ligy potěšilo kouče Davida Bredu, který byl s výkonem svých svěřenců tentokrát spokojený.