Zároveň bude spuštěný online prodej na všechna místa. Vstupenky je možné opět zakoupit i na Infocentru u hlavních pokladen stadionu Střelnice v čase od 9 do 17 hodin. Od 18. července začíná volný prodej permanentek na Infocentru (v sekretariátu klubu), a to každý všední den 9 do 15 hodin.

KOLIK TEĎ ZAPLATÍTE?

„Po loňském sjednocení vstupenek v rámci jednotlivých tribun dochází před nadcházejícím soutěžním ročníkem k cenové optimalizaci," uvedl Štěpán Hanuš, tiskový mluvčí FK a připomenul ještě: „S ohledem na tento krok dochází k navýšení cen jednorázových vstupenek na tribunu Jih a do sektoru domácích vlajkonošů."

Ženy mají i nadále vstupné na prvoligový jablonecký fotbal za zvýhodněných podmínek. Děti do 15 let platí za vstup na utkání symbolickou cenu 30 Kč.

A co mohou očekávat permanentkáři? Zajímavá je pro ně především cena. Ta se totiž udrží i pro nadcházející sezónu na stejné hranici, jako byla v ročníku předešlém. V porovnání s cenami jednorázových vstupenek tak věrní fanoušci FK mohou v sezóně ušetřit od 450 až do 700 korun podle kategorie," zdůraznil Štěpán Hanuš.

ZASE BUDOU MÍT SLEVU

A permanentkáři z loňské sezóny mají při zakoupení permanentky na tu nadcházející opět slevu 20%.

Pro permanentkáře v sektoru Vlajkonoši ze sezony 2015/16 platí i nadále výrazně zvýhodněná cena 600 Kč. „Právě příznivci z „kotle" by měli o zakoupení permanentní vstupenky uvažovat ze všech nejvíce. Cena jednorázové vstupenky na domácí utkání do jejich sektoru totiž pro sezónu 2016/17 vzroste na 100 Kč. V případě nákupu permanentky tak mohou počítat až se sedmi zápasy zdarma," vysvětlil tiskový mluvčí FK.

VÝHODY POKRAČUJÍ

Ženy, studenti i senioři budou mít i tentokrát permanentku za zvýhodněnou cenu. Z bezpečnostních důvodů nebudou, stejně jako loni, v prodeji permanentní vstupenky na tribunu C Jih. Kromě rizikových utkání budou na tribunu Jih v prodeji pouze jednorázové vstupenky.