FK BAUMIT JABLONEC B – LOKO VLTAVÍN PRAHA 2:0 (0:0)

Hosté se v první čtvrthodině prezentovali dvěma slibnými šancemi, které zlikvidoval brankář Frydrych.

Jablonci naopak vyšel úvod druhé půle.

Nejprve v 51. minutě Bíro z přímého kopu ze 17 metrů po faulu na Mešanoviče otevřel skóre, o pět minut později přidal Kulhánek uklidňující druhý gól.

Branky: 51. Bíro, 56. Kulhánek. Rozhodčí: Pilný. Bez ŽK. Diváků: 92. Jablonec B: Frydrych - Farkaš, Patka, Rathouz, Norek - Kuželka (89. Parys), Bíro, Loučka (80. Steiner), Šisler, Kulhánek (86.Šulc) - Mešanovič.

VIKTORIA PLZEŇ B – ARSENAL ČESKÁ LÍPA 1:0 (0:0)

Šťastná branka plzeňského Daridy z 84. minuty připravila českolipský Arsenal o všechny body. Porážka České Lípy znamená její pokles v tabulce na 6. místo. Vyrovnaný duel mohla rozhodnout obě mužstva, z pohledu Českolipských to byli hlavně ve druhé půli oba útočníci Holeček a Věchet. Prvně jmenovaný po samostatném nájezdu nepřekonal gólmana Ticháčka, zanedlouho měl gól na kopačce Věchet, jenž z otočky překonal domácího brankáře, ale na čáře jej zastoupil obránce, který odkopl míč do bezpečí. O výsledku rozhodla individuální akce Daridy šest minut před koncem a jeho šťastná koncovka.

Branka: 84. Darida. Rozhodčí: Josef Váňa. ŽK: Vrzal, Matas – Podolský, Smola. Diváků: 90. Česká Lípa: Meier – Vrabec (87. Finklár), Silný, P. Novotný, Šafář – Breite (54. Smola), Podolský, Procházka, Řehák (87. Kubeš) – Věchet, Holeček.

SLAVIA PRAHA B – SLOVAN LIBEREC B 3:1 (1:1)

Rušný úvod zápasu na Strahově zahájila v 11. min. parádní rána libereckéhoKesnera, gólman Hanuš konečky prstů vyrazil na roh. Za dvě minuty už Slavia vedla zásluhou Tafata, ale v 18. vyrovnal Jakubek střelou k tyči. Po změně stran rozhodl produktivní Tafat – nejprve po rohu, na 3:1 potom z dálky.

Branky: 13., 51. a 71. Tafat - 18. Jakubek. Rozhodčí: Lerch. ŽK: Dens – Kesner. Diváků: 20. Slovan Liberec B: Schöler - Resl, Širanec, Rehák, Zeman (82. Pavlásek) - Dostálek, Štícha, Kesner, Gadžo (59. P. Smetana) - Suk (76. Beneš), Jakubek.

SLOVAN VARNSDORF – SK HLAVICE 1:1 (1:0)

Ve vyhecovaném zápase týmů z popředí tabulky nejprve v 22. min. chytil Farský penaltu varnsdorfskému Hykovi, potom se však neúspěšný exekutor rehabilitoval úvodním gólem. Hlavici zachránil bod v nastaveném čase uzdravený brazilský kanonýr Higor.
Fotbalisté Hlavice si remízou udrželi 1. místo v tabulce.

Branky: 36. Hyka - 90(+1). Higor. Rozhodčí: Černý. ŽK: Procházka, Kotiš, Stehlík, Hyka – Higor, Nesvadba, Koblížek. ČK: 66. Procházka - 80. Nesvadba. Diváků: 400. Hlavice: Farský - Fišer, Svojtka, Nesvadba, Kysela (67. Dvořák) - Viciano (46. Herodes), Koblížek, Havrda, Peškar - Chrdle (76. Němec), Higor.