Domácí začali náporem a po čtvrthodině vstřelil Němec branku, ale ta domácímu celku nebyla uznána. Druhá trefa Němce již platila a domácí od 23. minuty vedli.
Českodubští byli lepším týmem a ve 30. minutě poslal Bernát trestný kop přesně přes zeď na 2:0. Minutu před poločasem velmi dobrý výkon domácích korunoval třetí brankou Jíra, který dorazil předchozí střelu Němce do tyče. Jíra mohl vzápětí přidat čtvrtý gól, ale svoji šanci promarnil.

Po změně stran železnobrodští fotbalisté začali Českodubské přehrávat ve středu pole a po faulu Hlavy snížil z penalty Šimek. Domácí byli zatlačeni a navíc soupeř měl výhodu nejprve jednoho a pak i dvou hráčů při vyloučení Dubských.

„Druhý poločas jsme domácí zmáčkli, ale z pěti vyložených šancí jsme dokázali proměnit pouze jednu. Je to škoda, remíza by byla zasloužená a před kluky za výkon ve druhém poločase musím smeknout. Náš výkon ocenili i domácí, ale to nám není nic platné, body nám to nepřineslo,“ sdělil po zápase trenér Brodu Leoš Čurda.

Branky: 23. Němec, 30. Bernát, 44. Jíra - 68. Šimek z pen. Rozhodčí: Z. Poppr, ŽK: 1:2, ČK: 75. Novák, 86. Hlava (oba ČD). Diváků: 100.
Železný Brod: Koťátko – Burkoň, Novotný, Berka, Šilhán – Wanaski (55. Javůrek), Makula, Šimek, Maryško – Linka, Šefr.