Do utkání I.A třídy nastoupila obě mužstva bez několika hráčů základní sestavy,přesto byli hosté favoritem. Ovládli s přehledem letošní ročník soutěže a postoupilido KP. A i dnes nastoupilo v jeho dresu několik hráčů s ligovými zkušenostmi.

V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání, domácí čelili zkušenému mužstvuhostí zvýšenou bojovností. „Dokonce jsme si vytvořili i více šancí, ale každémužstvo proměnilo jen jednu, a tak se šlo do kabin s nerozhodným výsledkem," uvedl k zápasu vedoucí týmu domácích Petr Kopal.

Lidí měli domácí dost

Ve druhé půli sledovali diváci dobrý fotbal, ke kterému přispěla obě mužstva. Prodomácí rozhodl fakt, že měli možnost vystřídat nejunavenější hráče, což hosté bez náhradníků nemohli. Touha po vítězství domácích byla velká. Chtěli si dokázat po nepovedených předešlých utkáních, že fotbal hrát neazapomněli. Bojovnost a výkon hráčů nakonec vedl k vítězství v posledním utkání jara. Výkon ocenili i naši věrní diváci. Hráči si po utkání užili „dokopnou".

Nejzajímavější situace:

9. - rychlá akce po ose Abraham- Petřík – FEDORKO dorážel do otevřené brány 0 : 1
49. - na vápně se dostal ke střele Špaček, střela šla nad
57. - dlouhý balon našel Špačka, který prodloužil na Pivničku, ten vyhrál souboj
s gólmanem a skóroval – 2 : 1
60. - v našem vápně byl nejdůraznější PETŘÍK a srovnal na 2 : 2
61. - V.Kořínek uvolnil Pfeifera,ten se s balonem zamotal a dobrou pozici nevyužil