FK BAUMIT JABLONEC B – SK HLAVICE 3:3 (1:2)
Hlavičtí měli skvostný nástup a brzy vedli 2:0. Jablonec na těžkém terénu do poločasu snížil a po změně stran dokázal otočit na 3:2. Poslední slovo měl hlavický Chrdle, který v 75. minutě po pěkné kombinační akci upravil na konečných 3:3.

Jablonecká generálka v derby s regionálním týmem nedopadla podle představ jabloneckého trenéra Jiřího Hlouška. „Mám smíšené pocity. Bylo to utkání, které by zkušenější mužstvo dovedlo k vítězství, my jsme po hloupých individuálních chybách inkasovali a proměnili jsme jen zlomek gólových šancí.“

Ani hlavický kormidelník Miloš Sazima nebyl zcela spokojen: „Měli jsme dobrý úvod, ale pak jsme nepochopitelně, zejména v první fázi druhé půle, přenechali iniciativu soupeři.“

Hlavický střelec prvního gólu Šisler byl brzy střídán vzhledem ke zdravotním problémům (vrátila se mu horečka) a rovněž Grubhoffera Hlavičtí raději ještě v první půlhodině stáhli po soupeřově faulu loktem.

Branky: Nulíček, Kocourek, Steiner – Šisler, Grubhoffer, Chrdle. Jablonec B: Bočok – Parys, Kuželka, Rathouz, Norek – Hovorka, Peškar (46. Steiner), Valenta, Kulhánek (70. Šulc) – Nulíček (84. Pavlidis), Kocourek (84. Mička). Hlavice: Kovář – Herodes (46. Wlydyka), Svojtka, Gross (60. Ondráček), Mizera (70. Sameš) – Šisler (15. Mikušík), Koblížek, Havrda, V. Mendy (75. Petřivý) – Grubhoffer (28. Chrdle), Xisto.

Hlavice bude ještě do středy trénovat v Českém Dubu, potom by se její tým už rád přesunul na domácí trávník, kde by měl sehrát v sobotu 13. března třetiligové derby se Slovanem Liberec B.