Před utkáním okresního fotbalového přeboru, které se bude hrát v neděli 10. června od 17,30 hodin na hřišti v Jenišovicích a ve kterém bude jenišovické béčko hostit Rychnov bojující o postup do I.B třídy, vyběhnou na místní trávník staré gardy obou týmů.

DESÍTKY LET V BRÁNĚ

Ty si poměří síly už v 16 hodin. Hráče ale čeká jen dvakrát dvacet minut hry. Rychnov nastoupí v brance s gólmanem Stanislavem Karelou a Jenišovice budou hrát s brankářem Miroslavem Bočokem.

Tímto zápasem se Stanislav Karela, bývalý brankář Jenišovic a Rychnova a Miroslav Bočok, bývalý gólman Jenišovice a Maršovic, chtějí rozloučit se svojí fotbalovou kariérou. „Hrál jsem dvanáct let v Jenišovicích a dvacet let v Rychnově a stejně bohatou kariéru má také Mirek Bočok, který hrál v Jenišovicích a na Maršovicích. Při této příležitosti zveme všechny na jenišovické fotbalové hřiště,“ vzkazuje příznivcům kopané za oba organizátory Stanislav Karela.

VŠECHNO PŮJDE NA DĚTI

A připomenul zároveň, že občerstvení pro všechny je zdarma. „Vstupné je dobrovolné. Peníze, které se vyberou, rozdělíme rovným dílem mezi mládežnické týmy Jenišovic a Rychnova. Hlavním rozhodčím zápasu je Pavlín Jirků. Každý kdo přijde, bude vítán,“ dodal Stanislav Karela. Do Jenišovic určitě zamíří všichni, kteří chtějí vidět oba gólmany v akci a setkat se s dalšími fotbalovými osobnostmi.

PŘIJDE I RUDA SVOBODA

Účast už potvrdila fotbalová legenda, nejlepší střelec v historii jablonecké kopané, Ruda Svoboda. Přijdou bývalí ligoví fotbalisté Jablonce Milan Fukal, Aleš Vaněček, Radek Hromádko, Pišta Mihalik mladší a Luboš Hušek. Dorazí Petr Flodrman a Láďa Majer.
A chybět nebude ani kompletní pěnčínský tým.

„Připravili jsme také dražbu fotbalového dresu, který věnuje Milan Fukal a Ruda Svoboda,“ uvedl další lákadlo zajímavé akce Stanislav Karela.