V kabině bylo dusno, pak to vyřešil kapitán Petr Bukvic

V dalším zápase 1.B třídy přijel tým Plavů na hřiště vedoucích Lučan.

17.4.2018

I.B třída: Lučany - Plavy 1:1 (0:1). Lučany – černé dresy.Foto: Deník / Březinová Dagmar

LUČANY – PLAVY 1:1 (0:1)

Domácí hráli poprvé na jaře na svém stadionu před kvalitní diváckou kulisou. Byla na nich znát nervozita, nedařila se kombinace, a tak nebezpeční byli hosté z Plavů. V úvodu zápasu, po několika špatných rozehrávkách Lučan, se soupeř dostali do tlaku. Zahrávali několik rohů a byli nebezpečnějším týmem. Hrozili též po dlouhých nákopech hostujícího gólmana Nežádala. Domácí hráli velice špatně a výsledkem byl gól ve 43.minutě hostujícím Černým.

Poločas tak skončil 0:1 pro hosty. Do druhého poločasu nastoupili Lučanští s cílem vyrovnat. Ve 46 minutě loboval domácí Purm Nežádala, který balón vytěsnil na roh. Ve 47. minutě domácí Kohout pálil a jeho střelu zastavila tyč. Domácí začali hosty přehrávat a vytvářeli si gólové šance, avšak bez efektu. Když už se zdálo, že si hosté odvezou všechny tři body, tak v 90. minutě se do toho opřel domácí kapitán Bukvic a střelou z 25 metrů vymetl šibenici Nežádalovy branky. Lučany chtěly ještě v nastavení strhnout vedení na svoji stranu, ale Plavy se už ubránily.

Hodnocení trenéra domácích Jakuba Chroustovského:
„Šli jsme do utkání s cílem vyhrát. Začali jsme však velice špatně. Snažili jsme se kombinovat, ale na těžkém terénu se to hráčům nedařilo. Hosté hráli jednoduše, nakopávali balóny, byli u všeho rychlejší a důraznější. První poločas byl v jejich režii a zaslouženě ho vyhráli. O poločase byla v kabině trošku bouřka. Kluci do druhé půle vlétli a hráli tak, jak by měli a místy jsme měli trvalou převahu a hosty moc za půlící čáru nepouštěli. Vytvořili jsme si spoustu gólových příležitostí, ale neproměnili je. Nakonec vyrovnal náš kapitán Petr Bukvic nádhernou střelou do šibenice. Naším cílem bylo tento zápas vyhrát. Ztratili jsme tři body. Férově však musím říci, že Plavy byly lepší v prvním poločase, my ve druhém. Takže bod, vzhledem k průběhu zápasu, brát musíme.“

Branky: 90. Bukvic – 44. Černý. Rozhodčí: Šmíd, ŽK: 0:3. Diváků: 90
Sestava Lučan: Sobotík, Horký, Št. Sobotík, Berndt, Purm, Röschl, Koudelka, Nesvadba, Kohout, Bukvic, Pavelka, Patočka, Hušek, Svozil, Spanilý
Sestava Plavů: Nežádal, Balatka, Černý, Votoček, Jelínek, Jón, Lédl, Svačina, Rimský, Toman, L. Černý, Sitarčík, Šimerda, Jandura

17.4.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Mechanici a opraváři osobních automobilů 24 000 Kč

Mechanici a opraváři osobních automobilů Servisní mechanik - automechanik. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce:, , * Servis kogeneračních jednotek na oblasti sever - Liberec. Jedná se o výjezdy na instalace za zákazníkem, servis a opravy spalovacích motorů a periferií ., , Požadujeme: , * minimálně výuční list v oboru automechanik případně opravář zemědělských strojů, * řidičský průkaz sk. B, * praxe v oboru výhodou , * manuální zručnost, * znalost práce na PC, * schopnost jednat se zákazníkem, * časovou flexibilitu, * spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost, komunikativnost, * pozitivní a tvůrčí přístup k řešení úkolů, , Nabízíme: , * perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě, * možnost seberealizace – odborný a profesní růst, * odpovídající platové ohodnocení, * vzdělávací kurzy, * firemní benefity (dovolená navíc, 3 dny zdravotního volna, finanční bonus za docházku bez absence…). Pracoviště: Tedom a.s. - provoz jablonec nad nisou, Belgická, č.p. 4685, 466 05 Jablonec nad Nisou 5. Informace: Zdeňka Malá, +420 953 311 003.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 14 000 Kč

Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních Pracovník úklidu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 14000 kč, mzda max. 15500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovník úklidu - přes léto brigádně, po zaučení a oboustranné spokojenosti možnost hlavního poměru., Zaměstnanecké výhody: Benefitní karta, Kontakt telefonicky, nebo emailem.. Pracoviště: Jablodsj s.r.o., U Přehrady, č.p. 5282, 466 02 Jablonec nad Nisou 2. Informace: Jana Jindrová, +420 775 780 144.

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 15 000 Kč

Všeobecní administrativní pracovníci Asistent/ka ředitele. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Strojírenská firma v Nové Vsi nad Nisou hledá asistenta (asistentku) ředitele. Pracovní náplň: práce v systému KTKw, fakturace, administrativní úkony, komunikace se zákazníky. Nutná znalost práce na počítači. Požadujeme : schopnost týmové práce, pečlivost, samostatnost, znalost NJ. Pracoviště: Sigi aquatec s.r.o. - pracoviště, Jana Švermy, č.p. 1391, 468 51 Smržovka. Informace: Petra Konrádová, +420 734 204 026,483 346 090.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 15 000 Kč

Svářeči. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Svářeč - sváření kovů a kovových konstrukcí, znalost výkresové dokumentace. Pracovní poměr na dobu 90 dnů., Hlásit se telefonicky.. Pracoviště: Ayram-spol s.r.o. - imp s.r.o., Rychnovská, č.p. 326, 468 01 Jablonec nad Nisou 8. Informace: Olena Perehanya, +420 774 997 638.

Mistrovství světa v agility začalo 5. října v Home Credit areně v Liberci, pokračovat bude až do neděle 8. října. Na snímku je disciplína jumping družstev s velkými psy.
54

OBRAZEM: První den mistrovství ovládli Češi

Up Hill Run, charitativní běh na podporu malého Matýska, se běžel v sobotu 30. září na sjezdovce Dobrá Voda v Jablonci nad Nisou.
25

Postavili se kopci i nemoci

FOTBALOVÉ PERLIČKY Z REGIONŮ
dnes 14:28

To je celý Kohák. Sebral pohár a označil se za atomovou bombu

Chrlil ze sebe vtípky na adresu ostatních, ale i na sebe – tohle prostě bavič Jakub Kohák umí. Také proto si ho vedení Středočeského krajského fotbalového svazu hýčká a zve ho na každou větší akci. Naposledy ve čtvrtek, s úsměvnou nabubřelostí, převzal Kohák pohár pro vítěze krajského přeboru – FK Posázavan Poříčí nad Sázavou.

včera 16:36

Kariéra se chýlí ke konci. Koubský pracuje na stavbě jako dělník

Domů do Česka se dostane párkrát za rok. Když chce navštívit rodiče nebo děti, musí požádat šéfa o dovolenou. Přesto si bývalý obránce Zlína Jiří Koubský nestěžuje. Na život ve Švýcarsku, kde s přestávkami působí už třináct let, si pětatřicetiletý fotbalista zvykl a návrat na Moravu zatím odkládá.

ZAJÍMAVOSTI Z FOTBALU
dnes 20:00

Kapitán Zbrojovky Melichárek: Se sestupem jsme se vyrovnali na dovolené

/ROZHOVOR/ Z branky sledoval, jak se jeho spoluhráči snaží proniknout obranou Jihlavy a vykřesat naději na udržení. Marně. Brněnská Zbrojovka letos v květnu remizovala a bylo jasno: novou sezonu odehraje o patro níž. Brankář Dušan Melichárek klub neopustil a po letní přípravě opět povede Brňany na hřiště jako kapitán. Poprvé tak ve druhé lize učiní v neděli od šesti hodin večer shodou okolností právě proti celku z Vysočiny.

včera 16:32

Cíl Viktorie? Obhájit titul a neztratit se v Lize mistrů

Když hrajete pravidelně evropské poháry, ve sbírce máte máte pět domácích titulů a navíc jste úřadující šampioni, tak i pro novu sezonu musíte mít ty nejvyšší cíle.

Mistři a účastníci 1. fotbalové ligy: Proklikejte si úspěchy všech týmů od 1912

/INTERAKTIVNÍ INFOGRAFIKA/ Jak se dařilo vašemu oblíbenému týmu v nejvyšší fotbalové lize? Kolik dal gólů, kolikrát zvítězil, jak se umístil na konci sezony? Přinášíme data od roku 1912 až do letoška.

Blíží se start divizních soutěží. Diváky tradičně potěší i dopolední zápasy

Po českých pažitech se v nejbližší době nezačnou prohánět pouze hráči první nebo druhé ligy. Zkraje srpna totiž startují i divizní fotbalové soutěže – je jich klasicky pět, představí se v nich celkem osmdesát mužstev a hrát se bude o pět vstupenek do České, respektive Moravskoslezské fotbalové ligy. První kola fanoušky přilákají už 4., respektive 11. srpna dopoledne.

Radim Truksa: Loňská sezona se nesmí opakovat

/ROZHOVOR/ Fotbalový trenér Radim Truksa připravuje FK Čáslav na další divizní sezonu. Sám by si ještě rád kopnul do balonu za Vrdy v I. B třídě, ale jak sám řekl, jen proti některým soupeřům.

Juniorka? Mehanović normálně trénuje s týmem, říká Grygera

Dvaadvacet hráčů do pole a tři brankáři. Tolik fotbalistů momentálně čítá kádr Fastavu. Ševci po loňském průvanu letos v létě spíše konsolidovali kabinu.