Do Plavů přijela ambiciozní Rokytnice na další zápas I. B třídy. A navíc s omlazeným týmem. Ale domácí chtěli potvrdit výkon, který předváděli minulý týden a tím pádem také získat tři důležité body.

Penaltu dám!

A to se jim od začátku dařilo. Vytvářeli si vyložené šance, ale hostující gólman Vízek se nenechal zaskočit a vše s přehledem likvidoval. Až ve 22. minutě pronikající plavský útočník byl ve vápně faulován a z pokutového kopu se akce zhostil domácí Rimský. Ten totiž vzal balón do rukou s tím, že už ho nikomu nedá. A byl hlavně rozhodnutý, že pokutový kop promění. A to se mu také povedlo. A tak Plavy vedly 1:0.

Tímto gólem se hosté zmátořili a začali na domácí branku víc tlačit. A ve 32. minutě, po standardní situaci z rohového kopu hostující útočník Pičman srovnal na 1:1, když totiž domácí borci stáli ve vápně jako solné sloupy. A on sám, nikým neatakován, srovnal skóre na 1:1.

Výhru jim ale nedali

Po této brance pak ještě více zase pozlobila Rokytnice domácí obránu. Ale ta, včele se stoperem Korotvičkou a zvláště pak s domácím gólmanem Škaloudem, přiváděla hostující mančaft k šílenství.

Do druhého poločasu Plavští doslova na Rokytnici vlítli. A už ve 47. minutě strhli brankou Tomana vítězství na svoji stranu. I když ve druhé půlce zápasu měly Plavy ještě řadu dalších akcí, už žádnou z nich nevyužili. A ani hosté nedali z vyložených šancí další gól. A tak si tým Plavů opravdu tři body vítězstvím pojistil.

Zápas s přehledem řídil sudí Prinz. Na lajně mu skvěle asistovali Drobník a Kovář.

Branky Plavů: 22. Rimský (PK), 47. Toman. Rozhodčí: Prinz, ŽK: 4:1, diváků: 110.

Sestava Plavů: Škaloud - Jelínek, Černý, Votoček (80. Balatka), Korotvička, Lejsek M., Vokál (55. Jandura), Šimerda, Lejsek, Toman (90.Lubas), Rimský.