Domácí své první jarní utkání museli sehrát na sousedním hřišti ve Smržovce, protože jejich hřiště nebylo po zimně ještě promáčené. Albrechtice chtěly být vedoucímu mužstvu soutěže vyrovnaným soupeřem, což se jim chvíli v první půli docela dařilo. První jejich velká šance se naskytla již v 8. minutě, kdy po faulu ve vápně kopali pokutový kop, ale Pipek šanci nevyužil.

Pak přišla pěkná akce hostů, když ve 24.Vágner prošel přes několik hráčů a umístěnou střelou poslal hosty do vedení. Chvíli nato nastala černá chvilka hostí a Vágner po druhé žluté kartě musel opustit hřiště. Ve druhé půli se toto opakovalo, ale u domácích, kdy též po druhé žluté kartě musel odejít Pipek.Ve hře, kdy mužstva hrála o deseti hráčích, byla hra docela vyrovnaná, i když hosté se snažili zdržovat. Naděje domácích přišla, když po úniku Vernera a jeho pěkné přihrávce v 67. Bělohlávek vyrovnal na 1:1.

Naopak ke konci zápasu přišla šťastná chvilka pro hosty, když brankář Bártl vyrazil pěknou střelu Držkova. Ale obrana špatně pokryla dobíhajícího Machulu, který rozhodl o výsledku.

Albrechtice: Bártl, Štěpnička, Sedlák, Verner, Svoboda, Koldovský, Pipek, Hradecký, Bělohlávek, Rydval (71. Matěcha), Pecháček.

Držkov: Dvořák E., Dvořák P., Pavlata, Holeček, Machula V., Tomeš, Vágner, Vokáček, Marousek (61. Paldus), Machula J., Ševčík.

Rozhodčí: Kutílek. Diváků: 70. ŽK: 3:4, ČK: 1:1.