Mšeno B - Chrastava 1:3 (0:1)

Chrastava v úvodu potvrzovala roli lídra soutěže a Řezka a pak Procházka hlavou vyzkoušeli útočné snahy. Jenže postupně přestala být hra plynulou a byla spíše rozháraná. Ve 24. ohrozil domácího gólmana hlavičkující Henzl a pak Procházka z 22 metrů mířil vedle. Také střela M. Rozmajzla z 20 metrů našla náruč brankáře. Chrastava se tak dočkala gólu ve 38. minutě, kdy Řezka obloukem vrátil ze 30 metrů špatný výkop brankáře za jeho záda. Ještě před poločasem brankář Mšena Braniš vychytal ránu Beneše. Přestože byli hosté fotbalovější, pravděpodobně je tíží role favorita a postupu. Jako by přestali hrát a po trestném kopu nikým nehlídaný Lietava hlavou vyrovnal. Trápení Chrastavy pokračovalo a gólově se dočkala až v závěru zápasu. Michal Rozmajzl vybojoval míč a nezištně nahrál Benešovi, který protrhl střeleckou smůlu. Ke konci nedoskočil Beneš na centr Cusnira a krásná akce M. Rozmajzla postrádala gólovou tečku. Tu udělal až v posledních sekundách Henzl, jehož střela z 25 metrů byla výstavní.

Branky: 64. Lietava - 38. Řezka, 81. Beneš, 90. Henzl. Rozhodčí: Miklovič, ŽK: 1:2. Diváků: 40. Mšeno: Braniš - Škvor, Krámský, Macháček, Vejprava - Hlubuček (34. Janovský), Hýř, Jiroušek, Lietava (84. Stracke) - Svoboda, Petr (69. Pokorný).

Velké Hamry - Rynoltice 1:1 (1:0)

Velkým Hamrům se daří vstupy do zápasů, což se ukázalo také v tomto utkání. Po sedmi minutách zužitkoval Horváth centr Hlubučka a otevřel skóre zápasu. Vedení mohl o chvíli později navýšit Miček, ale jeho pokus hlavou si cestu do branky nenašel. Hrálo se pod taktovkou Velkých Hamrů, ale pár minut před poločasem přišla osudová chyba v rozehrávce, kterou hasil brankář Husnik zahráním rukou mimo vápno a byl vyloučen. Do branky tak šel útočník Horváth. Do poločasu se skóre již neměnilo. Po změně stran domácí přestali úplně hrát. Hostující Jan Vacek se několikrát zastřeloval, ale Hamry se neponaučily. Právě Jan Vacek se v 58. minutě prosadil po nedůrazu obrany a vyrovnal na 1:1. Tentýž hráč pak nabídnul Velkým Hamrům šanci na vítězství, když se nechal vyloučit za kritiku hlavního rozhodčího čtvrt hodiny před koncem. Řezáč měl přesnou hlavičku, ale gólman hostů byl na místě. Kubínek zlikvidoval také střelu Mihálika z vápna. Nejblíže vstřelení branky byl Horna, ale jeho zakončení si našlo cestu jen do břevna a následně těsně před brankovou čáru. Hamry střelecké trápení druhého poločasu nezlomily a Rynoltice si tak odvezly bod. Naopak Chrastava naplno bodovala, a tak odskočila Hamrům na pět bodů.

Branky: 7. Horváth - 55. Jan Vacek. Rozhodčí: Vydra, ŽK: 3:5, ČK: 37. Husnik - 75. Jan Vacek. Diváků: 100. V. Hamry: Husnik - Jiříkovský, Zajíček, Horna, Matocha - Hlubuček, Mihálik, Řezáč, Paldus - Horváth, Miček.