Stráž n. N. - Velké Hamry 2:1 (0:1)

Poprvé pod vedením trenéra Josefa Hnídka vyšly Velké Hamry bodově naprázdno. Hosté z Hamrů sice v 10. minutě otevřeli skóre zápasu, když Holman dlouhým vhazováním našel až Hlubučka, který se střelou nemýlil. Domácí se k ohrožení branky Velkých Hamrů dostali jen sporadicky a poločasové vedení dávalo naději na body.

Po změně stran ale hosté vytěžili také z dlouhého vhazování vyrovnávací branku. Horna na míč nedoskočil a srazil jej za záda brankáře Blahny. Hosté se ale s remízou nechtěli spokojit a vrhli se do útočení. Gólovku Průchy zastavil obránce odkopem z brankové čáry a Krejčího zakončení si cestu přes brankáře nenašlo. Rozhodla tak situace z 81. minuty. Havlíček dostal přihrávku na hranici ofsajdu a tváří v tvář Blahnovi přesně zakončil. Závěr zápasu patřil Hamrům, které si vytvořily velký tlak, ale vstřelit branku se již nepodařilo. Chvíli před koncem se hosté dožadovali odpískání penalty po zákroku na Horvátha, ale sudí Miklovič byl jiného názoru.

Branky: 49. vl. Horna, 81. Havlíček - 10. Hlubuček. Rozhodčí: Miklovič, ŽK: 2:3. Diváků: 50. V. Hamry: Blahna - Jiříkovský, Zajíček, Řezáč (55. Malý), Horna - Průcha, Mihálik, Paldus - Holman (67. Krejčí) - Hlubuček, Horváth.

Mšeno B - Cvikov 2:4 (1:4)

Do branky Mšena se musel postavit Kobachidze díky trestu Braniše a hned v 8. minutě již dvakrát lovil míč ze sítě, když se trefili hostující Čonka a Jirák. Mšeno ze z mizerného úvodu oklepalo a snížení přinesl Pokorný v 18. minutě. Jenže hosté byli při chuti a krátce po snížení Mšena přišla třetí branka hostů, o kterou se postaral Kuběj. Do poločasu hosté zvedali ještě jednou ruce nad hlavu, a to když v 35. minutě dával Hetver na 1:4. Po změně stran chtělo Mšeno oživit ofenzivu střídajícím Počtou a následně zkušeným střelcem Koudelkou, ale na více než snížení na 2:4 zásluhou Rudolfa se domácí nezmohli. Hosté tak zvítězili 2:4 a odvezli si všechny body.

Branky: 18. Pokorný, 60. Rudolf - 3. Čonka, 8. Jirák, 22. Kuběj, 35. Hetver. Rozhodčí: Mařatka, ŽK: 3:1. Diváků: 50. Mšeno: Kobachidze - Škvor, Pavlata, Rudolf, Sekerák, Švorc, Hýř, Koudelka ml. (46. Počta), Lietava, Pokorný (55. Koudelka st.), Petr.