Velké Hamry - Cvikov 1:1 (0:0)

Svěřenci trenéra Mařase měli šanci udržet se na bodové rovnosti s zatím suverénní Chrastavou. K tomu stačilo doma porazit Cvikov, ale to nebyl jednoduchý úkol. Domácí borci odehráli velmi slušný první poločas, kde byli lepším týmem na hřišti. Stav byl ale stále 0:0, protože slibné šance Hamrů zůstaly nevyužity. Zejména Miček může zpytovat svědomí.

Po změně stran ubylo fotbalovosti na obou stranách, ale přišly kýžené branky. O tu první v hostující síti se postaral právě Miček, který se objevil ve správný moment před hostujícím brankářem. Ten totiž nezkrotil střelu po standardní situaci a míč odrazil přímo do Mička 1:0. Jenže o deset minut později měli standardku také hosté, jenže gólman Blahna si pro míč šel a nevypadalo to na žádné nebezpečí. Domácího brankáře ale poslal k zemi jeden z útočníků Cvikova a Kuběj měl před sebou odkrytou branku, kterou trefil. Sudí Bým branku nepochopitelně uznal… Bolestivý šrám navíc donutil Blahnu střídat o dvacet minut později. Do konce utkání se hra přiostřila a začaly padat karty, nechybělo moc a na hřišti by se to i popralo, ale naštěstí zůstalo jen u strkanic.

Branky: 49. Miček - 60. Kuběj. Rozhodčí: Bým, ŽK: 3:6. Diváků: 60. V. Hamry: Blahna (80. Veselý) - Matocha, Kříž, Zajíček, Jiříkovský - Mihálik, Průcha, Szirti, Pavelka (70. Kobr) - Miček, Brož (63. Vít).

Harrachov - Mšeno B 0:0

Fotbalisté Mšena již potřebovali bodovat, ale stejně na tom byl také domácí celek Harrachova. Oba celky totiž stále čekaly na první letošní bod. Utkání bylo vcelku vyrovnané, ale přeci jen v prvním dějství byl mírně lepší hostující tým, který měl pár šancí, ale branky se nedočkal.

Po obrátce se karta obrátila a byl to naopak Harrachov, který se dostával více do hry. Mšeno se ale mohlo opřít o služby zkušeného gólmana Braniše, který svůj celek několikrát podržel. Za oba poločasy je remíza spravedlivým vyústěním zápasu.

Rozhodčí: Miklovič. ŽK: 1:2. Diváků: 80. Mšeno: Braniš - Škvor, Pavlata, Knappe, Daniel - Sekerák, Jirků, Koudelka ml., Koudelka st. - Frey, Petr.