Jak hodnotí své poslední zápasy a jak se chystají na vzájemné derby?

Mšeno A – Železný Brod 6:0 (0:0)

Trenér Jaroslav Vodička:

„První poločas z naší strany byl rozpačitý. Bylo znát, že hraje první tým se soupeřem  z druhé půle tabulky. Z naší strany špatné nebo spíš teď pořád stejné. Už jsme se o tom s klukama bavili. První gól, který jsme dali, byl se štěstím, náhodný. Pro nás je první gól ale hodně důležitý. My máme mužstvo trochu jinak postavené. Určitě ale netvrdíme, že všechno vždycky vyhrajeme. Teď nás čeká ve středu utkání v poháru zápas proti Přepeřím. Ty na nás budou taky připravené, chtějí vyhrát. A pak hlavně o víkendu Velké Hamry, které jsou třetí v tabulce. To by mohl být oříšek. Kluci podle mne některé věci podceňují a ty by se nám mohly vymstít. Teď právě přijdou zápasy, ve kterých dosavadní výkon asi stačit nebude. Zatím si myslím, že s námi nikdo otevřeně nehraje, všichni dosud spíše bránili. Až na podzimní utkání s Velkými Hamry. Ty hrály otevřeně a my jsme to zvládli. Ale každý hraje to, na co má. Uvidíme, jak to o víkendu dopadne."
Branky: Pelta, 2 Krejčík, Váňa, Štemberk, Veselouš

Doksy – Velké Hamry 1:3 (0:0)

Asistent trenéra Velkých Hamrů Rudolf Říha:

"První poločas jsme nehráli moc dobře, nedostávali jsme se příliš do šancí. O poločase jsme si řekli, že musíme začít jinak. I přesto jsme je pustili do vyložených šancí a nás v nich hodně podržel brankář. Pak přišly naše šance a během dvou minut jsme dali dva góly. Soupeř ale upravil na 1: 2, my jsme si už pojistili vítězství třetím gólem. Příští víkend nás čeká doma Mšeno. Máme z něj respekt, uznáváme ho, ale určitě se ho nebojíme. Stát se může všechno, doufejme, že zůstanou body v Hamrech. Ale ještě ve středu musíme odehrát další zápas, pohár v Sedmihorkách.
Branky: Hlubuček, Paldus, Šidlo