Přitom to byly právě Hamry, kdo začal zápas aktivně. Už v 7. minutě mohly jít do vedení. Po přetaženém centru hlavičkoval obránce na vlastní bránu, kde stál jeho spoluhráč a míč na čáře zastavil možná tělem, možná rukou.

Každopádně odražený míč se dostal k Bursovi, ale ze čtyř metrů nedostal míč do sítě a přestřelil.

O tři minuty později mohl otevřít skóre Miček, ale centr za obranu z půlky hřiště nedokázal dopravit mezi tyče.

Po dvaceti minutách se ale stalo něco neuvěřitelného. Domácí brankář David Miček při odkopu na těžkém a promáčeném terénu netrefil míč ideálně a poslal jej na osamoceného kanonýra hostů Doležela, který otevřel skóre střelou k tyči – 0:1.

Ve 30. mohl vyrovnat Miček, ale jeho střela z první hranice vápna skončila na rukavicích brankáře Kotyka.

Před koncem poločasu zahrávali hosté standardní situaci a parádní centr našel nedůrazně hlídaného Cengera a ten se nemýlil – 0:2.

Ve druhém poločase už byl terén ještě více podmáčený než dosud a hra Hamrů také nebyla taková, jako v prvním dějství.

Gólman Miček vytáhl i několik zákroků, kterými zneškodnil snahu hostů a už neinkasoval.

V závěru se parádně trefil z přímáku Mihálik a celé situaci předcházel zajímavý moment. Jeden z hostujících obránců dvakrát vyběhl ze zdi dříve, než bylo rozehráno a právem dostal dvě žluté a následně červenou kartu.

Jenže celý tento proces včetně odchodu vyloučeného hráče, trval více než 5 minut.

K údivu všech však sudí Dytrt ukončil zápas poněkud dříve. Podle některých místních příznivců ve 44. minutě druhé půle. Ani protesty nepomohly a zápas skončil 1:2.

Velké Hamry – Doksy
1:2 (0:2)

Branky: 90. Mihálik – 20. Doležel, 37. Cenger. Rozhodčí: Dytrt, ŽK: 3:3, ČK: 0:1. Diváků: 50.
Velké Hamry: Miček D. – Jiříkovský, Prousek V., Zajíček, Bursa – Szirti (65. Pešat J.), Prousek V., Kobr, Mihálik – Miček, Prousek L.