Nejen pro tatínky a jejich ratolesti, ale i pro maminky připravili pořadatelé několik překvapení a zajímavých dárků.

Zaplaťte méně

Rodiče s dětmi mohou v rámci Víkendu otců využít rodinné vstupné a díky slevě tak ušetřit třetinu ceny vstupenek. Tato výhoda platí pouze do rodinného sektoru A na hlavní tribuně A až do okamžiku vyprodání jeho kapacity. Poukaz lze uplatnit pouze v den utkání na pokladně u hlavního vstupu. Leták se slevou je ke stažení na webových stránkách klubu, www.fkjablonec.cz. Pro získání slevy je potřeba ho ale vytisknout a přinést na stadion.

Soutěžte s dětmi

Prvních tři sta tatínků s dětmi, kteří přijdou na stadion, získá na památku placku Díky, táto! S ní se mohou zúčastnit speciální soutěže o pobyt na Valašsku a klubové ceny v podobě permanentek a šál. Podrobné informace k soutěži jsou k dispozici na www. vikendotcu.cz.

Nechybí program

V rámci Víkendu otců klub připravil hudební stage, autogramiádu, bulletin zdarma, až do rozdání zásob, také soutěž pro permanentkáře a mnoho dalšího. Samozřejmě po celém areálu bude poletovat klubový maskot, sova Jizerka.

Nikdo nezmokne

Vzhledem k počasí, které bude mít zřejmě podzimní ráz, přesunuli pořadatelé většinu aktivit pro děti do budovy Střelnice. Vrcholem předzápasového programu bude divadelní představení s fotbalovou tématikou, které začne ve 14 hodin. Uvnitř sálu Střelnice dále najdou děti skákací hrad, konzole XBOX, malování na obličej a kreslení a dostanou také balonky.

Nejdřív dají peníze

Program před samotným prvoligovým utkáním okoření slavnostní předání šeku s výtěžkem dražby kšiltovky. Peníze obdrží Společnost pro Jizerské hory, se kterou klub spolupracuje.