Celkového vítěze budeme znát po 14. kole. Ve Fortuna lize čtenářů získá nejlepší hráč celkového pořadí LCD televizor. Odměněni budou tradičně i vítězové jednotlivých kol, kteří obdrží pamětní tričko, sázkovou poukázku v hodnotě 100 Kč a dárkový set pivovaru Rohozec.

Společně s vítězem oceníme dalších deset nejúspěšnějších hráčů. Druhý v pořadí obdrží digitální fotoaparát a třetí Set to box. Další ceny věnuje FK BAUMIT Jablonec (permanentky) a Pivovar Rohozec, který věnuje sud i nejlepšímu sběrnému místu.

Jak tipovat?
1. Tipovací kupón vystřihnete a doručíte na adresu redakce (Jablonecký Deník, Podhorská 7, 466 01 Jablonec n. N.), nebo do tradičních sběrných míst Fortuna ligy Deníku (Dřevěnka Plavy, Sokolka Janov, ACS aréna Lučany, Fortuna Tanvald, Restaurace na hřišti Velké Hamry, Pivnice Budvarka Jablonec, Sport bar Camel Jablonec, Klubovna Jiskry Mšeno Jablonec), nebo osobně do redakce JD. Obálky se soutěžním kupónem zřetelně označte slovy „Fortuna liga“.

2. Na internetu na www.denik.cz (vyhledejte váš Deník a tipujte). Lze až od 2. kola. První hlasování se musí provést pouze na originálním kupónu! Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a vyplní jen své číselné heslo a ostatní údaje (jméno, příjmení, adresu, telefon, popř. emailovou adresu).

Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic od 0 do 9, například 0123. Startovní číslo hráči přiděluje při vstupu do soutěže redakce. Každou středu otiskneme pořadí všech soutěžících. V tomto seznamu zjistí nový hráč své startovní číslo, které v dalším průběhu hry již sám vpisuje do kuponu nebo při hlasování na internetu. Každý hráč může tipovat v jednom kole pouze jednou a pod jedním startovním číslem.

Bodování
Kupón obsahuje deset zápasů, které se hrají o následujícím víkendu. Tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2, podle toho, jak odhaduje výsledek utkání v základní hrací době (1= vítězství domácích, 0= remíza, 2= vítězství hostů). Dvojtipy jsou nepřípustné. U vybraného zápasu hráči vyplní počet branek ve všech natipovaných zápasech. poločas a konečný výsledek Supertrefy (zápas na prvním řádku), to vše rozhoduje při určování vítěze kola či stanovování pořadí při rovnosti bodů.

Uzávěrka kola
V redakci JD vždy v pátek ve 12 hodin, ve sběrných místech je uzávěrka ve čtvrtek s provozní dobou. Uzávěrka na internetu je v pátek v 16 hodin. U kuponů zaslaných poštou je rozhodující razítko odeslání. Úplná pravidla jsou na www.denik.cz nebo na www.fortunaliga.cz