FK Jiskra Mšeno A – FK Letohrad 2:1 (2:0)

Domácí vedli 2:0, ve druhém poločase soupeře z Letohradu k ničemu neupustili. Ale tomu se přece, po chybě jabloneckého týmu, podařilo vstřelit branku. Domácí dál tlačili na vítězství a to se jim podařilo. Ale, jak uvedl trenér Josef Just, bylo to vítězství utrápené.

Další nebezpečná šance, ze které by soupeř mohl ohrozit mšenskou branku, se už v průběhu druhého poločasu nezrodila. „Ale stát se může vždycky cokoli, udělá se chyba, někdo od soupeře uteče, s tím se musí počítat. My jsme chtěli dát ještě další gól, ale to se nám už, bohužel, nepodařilo,“ uvedl kouč.
Ten nebyl spokojený s předvedenou hrou svého týmu, ale s bodovým ziskem ano.

DŮLEŽITÉ JSOU BODY

„Nikdo se pak už ptát nebude, jaká byla hra a jestli jsme vyhráli po výborném výkonu. Důležité jsou vždycky body. Minulý zápas ve Vysokém Mýtě jsme hráli dobře a prohráli jsme. Někdy je možná lepší hrát trošku hůř a vyhrát než hrát fantasticky a prohrát,“ dodal kouč.
Každý zápas je, jak připomenul, jiný. A on dobře ví, co od svého mužstva chce a co po něm bude chtít dál. A výsledky a výkon podle jeho představ se určitě dostaví.

ČÍŽEK BYL NEJLEPŠÍ

Do zápasu už se také zapojil Tomáš Čížek a jak trenér potvrdil, byl jednoznačně nejlepším hráčem na hřišti. „Jeden gól dal, na další přihrál. To hovoří za všechno.“
Mšenskému áčku ještě stále chybí zraněný Franta Koblížek. „Ten jde na operaci, takže se bez něj musíme obejít. Vypadá to na měsíc. A to je hodně,“ zamyslel se nad další důležitou posilou trenér Josef Just.

Branky: 31. Pelta, 35. Čížek – 68. Čada. Rozhodčí: Baum, ŽK: 2:2. Diváků: 150.
Mšeno: Masařík – Žemba (22.Hrnčíř),Váńa,Bém,Helm-Pelta (76.Hartman),Just, Rozkovec, Štenberk-Čížek, Krejčík(89.Veselouš)
Letohrad: Nakládal – Štěpán P., Krystl(74.Slodičák), Kopecký, Šponar – Hiller, Štěpán J , Týfa (65.Čada), Tichý,– Černík (56.Sita), Kabourek (65.Preclík)