Valné hromady se kromě hostů zúčastnilo všech čtyřiatřicet delegátů okresních klubů a poprvé v historii tak byla valná hromada obsazena stoprocentně. Poklidný průběh sledoval i předseda Odvolací a revizní komise ČMFS Ondřej Lněnička a tajemník OS ČSTV František Popr.
Po nezbytných zprávách předsedy OFS Ladislava Čičmance a ekonomky Jany Zelenkové přistoupili delegáti k volbě nového předsedy. O post kromě Ladislava Čičmance usiloval Jaroslav Strnad z Pěnčína. Po představení obou kandidátů členové delegáti v tajných volbách rozhodli o předsedovi novém. Tím se počtem dvaceti hlasů stal dosavadní boss okresního fotbalu Ladislav Čičmanec, Jaroslav Strnad získal hlasů čtrnáct.
„Samozřejmě jsem rád, že jsem dostal od voličů důvěru, Vidím to jako vítězství fotbalistů, protože členové okresních klubů nechtějí politikařit, ale chtějí se dále věnovat fotbalu,“ řekl bezprostředně po vyhraných volbách stávající předseda Ladislav Čičmanec a dodal: „Slova, která jsem přednesl před volbami splním. I nadále budu pracovat na tom, aby se zlepšila úroveň hřišť v okrese, a co nejdříve dotáhnu dokonce smlouvu s firmou ohledně spolufinancování mládeže na okrese.“
Nový výkonný výbor, se kterým bude Čičmanec pracovat, doznal jen minimálních změn, čímž delegáti okresních týmů dokázali, že přílišné změny nevítají. Do nového výboru byli zvoleni František Klíma, Olda Churý, Martin Schröter, Jana Zelenková, Jaroslav Horáček a nově Jaroslav Strnad, Jaroslav Balatka a Zdeněk Kulhánek. Petr Flodrman, který byl do VV OFS zvolen, se svého místa vzdal ve prospěch Balatky a Kulhánka, kteří měli na osmém místě stejný počet hlasů.

Výsledky voleb do výkonného výboru

Výkonný výbor:
Předseda: Ladislav Čičmanec, Členové (počet hlasů max. 34): František Klíma 33, Oldřich Churý 33, Martin Schröter 29, Jana Zelenková 22, Jaroslav Strnad 21, Jaroslav Horáček 21, Jaroslav Balatka 18, Zdeněk Kulhánek 18.
Revizní komise:
Pavlína Karbanová, Martin Dutka, Jaroslav Votoček.