„I dnes jsme zvolili stejný model a ten splnil, co jsme od něj chtěli. Rozložili jsme zátěž. Nechtěli jsme tentokrát hráče vytěžovat jen poločasově. Rozhodli jsme se takto a zbytek kádru trénoval doma. Ani dnes jsme moc nestřídali, spíš až pak nuceně kvůli zranění. V této fázi přípravy to hráči odmakali. Vítězství samozřejmě potěší, jen doufám, že se nikdo vážněji nezranil. Doufám, že zvládneme i závěr přípravy. Uvidíme teď jak to všechno dopadne s odjezdem na soustředění,“ říká před blížícím se odjezdem výpravy do Španělska jablonecký kouč.

Bohemians Praha 1905 – FK Jablonec 1:3 (0:1)

Branky: 62. Koubek 38. Houska, 69. Kratochvíl, 86. Torfiq

Sestava FK Jablonec: Hanuš – Surzyn, Martinec, Zelený, Krob – Považanec – Malínský, Kratochvíl (82. Štěpánek), Houska (75. Smejkal), Pilař (67. Nykrín) – Silný (75. Torfiq)

Klokani před posledním zápasem skupiny Tipsport ligy vedli  skupinu, ve dvou zápasech zvítězili, aniž by inkasovali. Ale jablonečtí fotbalisté byli už během celého prvního poločasu více na míči a měli i zajímavé šance. Poprvé se v jabloneckém dresu objevila zimní posila do útoku Jan Silný, také on byl u několika šancí našich barev.