V dalším utkání krajského přeboru se proti sobě postavila dvě vedoucí mužstva tabulky. A na úrovni fotbalu to bylo znát.

„Byl to dobrý zápas. Ale, bohužel, se nám nepodařilo dotáhnout ho do vítězného konce. Chyběla nám finální přihrávka v momentě, kdy jsme se dostávali do křídelních prostorů, nedokázali jsme situaci zužitkovat," uvedl k dalšímu mistráku trenér mšenského áčka Jaroslav Vodička.

Gólových šancí bylo na obou stranách k vidění dostatek. Jen více zakončení v síti soupeře chybělo. Domácí v zápase vedli a bylo škoda, že poslední úder neměli na kopačkách Jablonečtí. „Kdybychom přidali druhou branku, bylo by asi rozhodnuto. Příležitostí jsme k tomu měli dostatek. Česká Lípa nás potrestala gólem," uvedl trenér jabloneckého týmu.

TROCHU JE PODCENILI

Gól do sítě domácích se hostujícímu celku podařilo dát ze standardní situace z lehkého, nakopnutého balónu. „Trochu jsme je v ten moment podcenili. Ale celkově to bylo určitě dobré utkání," připomenul kouč domácích.

A jestli měl pocit, že byli Českolipští v něčem lepší? „To určitě ne. Jen jsem měl pocit, že zápas měl skončit jiným výsledkem, než remízou. Šancí bylo dost, o tom to nebylo. Nám chyběla jen finální přihrávka," zdůraznil Jaroslav Vodička.

S jedním bodem, jak řekl, spokojený není, ale určitě nechce svůj tým kritizovat. „Mužstvo má svoji kvalitu a já klukům nemám, co vytknout. Jen tu finální fázi…, kterou jsme měli na kopačkách tak patnáctkrát, jinak nic," zhodnotil situaci na domácím hřišti trenér mšenského áčka.

KDY HRAJÍ PŘÍŠTĚ?

Fotbalový krajský přebor pokračuje. V dalším kole se Mšeno představí zase doma, přivítá soupeře z Bozkova. Zápas se hraje v sobotu 15. října od 10.15 hodin. A také další týmy v soutěži pokračují. Železný B rod bude hrát v sobotu od 16 hodin doma se Skalicí. A Velké Hamry se na domácím hřišti utkají s Frýdlantem, ale až v neděli 16. října od 16 hodin.

Sestava domácích: Masařík, Váňa. Bém, Rozkovec, Krejčík, Pelta, Moravec, Helm, Vrabec, Halama, Štemberk Střídali: 85. Pelta (Hartman).

Branka: 24. Krejčík. Diváků: 210