FOTBAL
Česká liga dorostu – 11. kolo: Meteor Praha – Slavia Praha B 2:3 (starší), 1:2 (mladší), Kladno – Teplice B 4:1, 1:1, Most B – Pardubice 3:1, 2:4, Č. Budějovice B – Plzeň B 2:2, 2:1, Liberec – Motorlet 2:1, 4:0, Hr. Králové B – Bohemians 1905 B 1:1, 4:2, Jablonec – Sparta Praha B 1:0, 0:0, Ml. Boleslav – Nový Bydžov 7:0, 2:0.

Starší dorost
1. Ml. Boleslav  11 9 0 2 40:11 27
2. Liberec  11 8 1 2 29:16 25
3. Meteor Praha  11 6 2 3 16:14 20
4. Slavia Praha B  11 6 1 4 22:17 19
5. Most B  11 4 6 1 16:14 18
6. Motorlet  11 5 2 4 18:16 17
7. Č. Budějovice B  11 4 3 4 21:24 15
8. Sparta Praha B  11 4 2 5 21:15 14
9. Pardubice  11 4 1 6 17:20 13
10. Kladno  11 3 4 4 15:18 13
11. Teplice B  11 4 1 6 12:19 13
12. Hr. Králové B  11 3 4 4 14:24 13
13. Plzeň B  11 3 2 6 16:18 11
14. Jablonec  11 3 2 6 13:17 11
15. Nový Bydžov  11 3 2 6 15:28 11
16. Bohemians B  11 2 1 8 12:26  7

Mladší dorost
1. Liberec  11 7 3 1 29:14 24
2. Kladno  11 7 2 2 28:15 23
3. Slavia Praha B  11 7 2 2 21:10 23
4. Jablonec  11 6 4 1 19:10 22
5. Sparta Praha B  11 5 3 3 24:16 18
6. Teplice B  11 5 2 4 21:18 17
7. Pardubice  11 5 1 5 21:19 16
8. N. Bydžov  11 4 2 5 15:20 14
9. Č. Budějovice B  11 4 2 5 15:24 14
10. Hr. Králové B  11 3 4 4 15:18 13
11. Ml. Boleslav  11 3 3 5 19:19 12
12. Plzeň B  11 3 3 5 15:20 12
13. Meteor Praha  11 2 4 5 12:17 10
14. Motorlet  11 2 3 6 13:22  9
15. Bohemians B  11 2 3 6 12:22  9
16. Most B  11 2 1 8 12:27  7

Česká divize dorostu: Skupina B – 11. kolo: Kladno B – Česká Lípa 1:1 (starší), 1:2 (mladší), Libuš – Roudnice 3:3, 0:1, Děčín – Dukla Praha 0:3, 3:3, Podolí – Blšany 2:1, 5:1, Varnsdorf – Junior Praha 5:1, 3:4, K. Vary – Ústí n. L. 5:0, 0:6, Sokolov – Meteor Praha B 1:0, 1:1.

Starší dorost:
1. Sokolov  10 9 0 1 33:6  27
2. Dukla Praha  10 8 0 2 36:10 24
3. Ústí n. L.  10 7 1 2 34:18 22
4. Varnsdorf  10 6 1 3 21:11 19
5. Kladno  10 5 2 3 16:17 17
6. K. Vary  10 5 1 4 24:22 16
7. Meteor Praha B  10 4 2 4 14:11 14
8. Libuš  10 3 3 4 22:31 12
9. Roudnice  10 3 2 5 18:18 11
10. Junior Praha  10 3 2 5 15:27 11
11. Česká Lípa  10 3 1 6 17:32 10
12. Blšany  10 3 0 7 14:29  9
13. Podolí  10 2 0 8 12:32  6
14. Děčín  10 1 1 8  7:19  4

Mladší dorost
1. Dukla Praha  10 8 2 0 45:16 26
2. Sokolov  10 8 2 0 27:7  26
3. Libuš  10 7 0 3 30:13 21
4. Roudnice  10 7 0 3 22:10 21
5. Podolí  10 6 2 2 26:15 20
6. Meteor Praha B  10 5 3 2 24:13 18
7. Česká Lípa  10 5 1 4 28:22 16
8. Ústí n. L.  10 4 3 3 27:12 15
9. Blšany  10 3 1 6 20:34 10
10. Junior Praha  10 3 1 6 17:37 10
11. Varnsdorf  10 2 0 8 16:30  6
12. Kladno  10 1 1 8 11:30  4
13. K. Vary  10 1 1 8 12:38  4
14. Děčín  10 1 1 8  5:33  4

Česká liga starších a mladších žáků: 11. kolo: Sparta Praha Slavia Praha 2:2, 4:0 (starší, mladší), Viktoria Plzeň Jablonec 3:1, 0:3, Teplice Vejprnice 4:1, 14:0, České Budějovice Kladno 6:0, 2:2, Mladá Boleslav Liberec 0:3, 1:2, Fotbal Pardubice Příbram 1:1, 1:7, Hořovicko Most 0:6, 1:3, Bohemians 1905 Hradec Králové 0:0, 0:2.

Starší žáci:
1. Slavia 11 9 1  1 52: 11 28
2. Bohemians 11 8 2  1 34:  6 26
3. Sparta 11 7 2  2 25: 14 23
4. Příbram 11 7 1  3 29: 12 22
5. Teplice 11 7 1  3 32: 16 22
6. Most 11 6 2  3 23: 13 20
7. H. Králové 11 5 4  2 38: 12 19
8. Plzeň 11 6 1  4 27: 14 19
9. Č. Budějovice 11 4 2  5 34: 19 14
10. Liberec 11 4 1  6 23: 19 13
11. Kladno 11 3 3  5 17: 26 12
12. Pardubice 11 2 4  5 32: 20 10
13. M. Boleslav 11 2 3  6 25: 27  9
14. Vejprnice 11 2 1  8  6: 23  7
15. Jablonec 11 1 2  8  8: 27  5
16. Hořovicko 11 0 0 11  1:147  0

Mladší žáci:
1. Sparta 11 10 1  0 32: 2 31
2. Příbram 11 10 0  1 55: 6 30
3. Teplice 11  8 1  2 43:17 25
4. H. Králové 11  7 4  0 30: 6 25
5. Praha 11  7 2  2 33: 9 23
6. Plzeň 11  7 0  4 27:15 21
7. Č. Budějovice 11  6 2  3 25:22 20
8. Jablonec 11  6 1  4 29:12 19
9. Kladno 11  4 1  6 24:32 13
10. Most 11  4 0  7 11:23 12
11. Liberec 11  3 1  7 19:27 10
12. Bohemians 11  2 2  7 10:26  8
13. Pardubice 11  2 1  8 10:21  7
14. Hořovicko 11  2 0  9  9:37  6
15. M. Boleslav 11  1 2  8  7:24  5
16. Vejprnice 11  0 0 11  6:91  0

-KP staršího a mladšího dorostu: 11. kolo:
Sedmihorky – Košťálov 1:0, 5:0 (starší, mladší), N. Bor – Loko Č. Lípa 3:1, 1:6,. Hejnice – Mšeno 1:3, 2:1, Kokonín – V. Hamry 0:5, Ruprechtice – Lomnice 2:0, 4:2,

Starší dorost
1. V. Hamry 8 6 1 1 36: 9 19
2. Loko Č. Lípa 9 6 0 3 23:12 18
3. Mšeno 8 5 1 2 19:13 16
4. N. Bor 8 5 1 2 19:16 16
5. Ruprechtice 8 5 0 3 16:12 15
6. Č. Dub 8 4 1 3 15:15 13
7. Sedmihorky 9 4 0 5 15:29 12
8. Košťálov 8 2 1 5  7:12  7
9. Hejnice 8 2 0 6 16:25  6
10. Kokonín 8 2 0 6  7:21  6
11. Lomnice 8 1 1 6 10:19  4

Mladší dorost
1. Ruprechtice 8 6 1 1 35: 9 19
2. Lomnice 8 6 1 1 22: 8 19
3. Sedmihorky 9 5 2 2 21: 9 17
4. Loko Č. Lípa 9 5 1 3 29:12 16
5. Hejnice 8 5 0 3 20:18 15
6. Č. Dub 8 4 0 4 22:15 12
7. V. Hamry 7 4 0 3 16:17 12
8. Mšeno 8 3 0 5  9:20  9
9. VTJ Rapid 7 2 1 4  8:20  7
10. Košťálov 8 1 0 7  7:31  3
11. N. Bor 8 0 0 8  7:37  0

I. A třída dorostu východ: 11. kolo:
Lučany – Rychnov 2:3, Zásada – Mírová 2:2, H. Branná – Ž. Brod 2:0, Plavy – Jablonec n. J. 6:1, Benecko – Pěnčín 3:0, Studenec– Víchová 3:0.

1. Zásada 10 8 1 1 32:12 25
2. Ž. Brod 10 7 1 2 31: 8 22
3. N. Ves (SM) 9 7 1 1 30:16 22
4. Studenec 10 7 1 2 18: 9 22
5. Lučany 10 7 0 3 36:17 21
6. Plavy 10 6 0 4 42:32 18
7. H. Branná 9 6 0 3 25:16 18
8. Mírová 10 4 1 5 21:27 13
9. Benecko 10 3 1 6 17:35 10
10. Jablonec n. J. 10 2 2 6 11:23  8
11. Pěnčín 10 2 1 7 19:33  7
12. Víchová 10 1 2 7 12:30  5
13. Bozkov 8 1 1 6 14:24  4
14. Rychnov 10 1 0 9 13:39  3

KP starších žáků: 11. kolo: Mimoň – Hrádek 2:1, 1:4 (starší, mladší), Semily – V. Hamry 2:0, 6:0, Pěnčín-Turnov – Frýdlant 2:2, 3:1, Č. Lípa – Stráž n. N. 4:0, 17:0, N. Bor – Košťálov 6:2, 5:0, Lomnice – VTJ Rapid 4:1, 4:1.

Starší žáci:
1. N. Bor 10 10 0 0 56: 3 30
2. Č. Lípa 10 10 0 0 43: 4 30
3. Jablonec B 9  6 1 2 33: 7 19
4. Semily 10  6 1 3 24:12 19
5. Košťálov 10  6 0 4 26:22 18
6. Pěnčín-Turnov 10  4 2 4 26:31 14
7. Frýdlant 10  4 1 5 19:25 13
8. Stráž n. N. 10  3 2 5 14:27 11
9. Lomnice 10  3 2 5 13:34 11
10. V. Hamry 10  3 1 6 15:25 10
11. Jilemnice 9  3 0 6 20:28  9
12. Mimoň 10  2 3 5 15:29  9
13. VTJ Rapid 10  2 0 8 13:42  6
14. Hrádek 10  0 1 9  6:34  1

Mladší žáci:
1. Č. Lípa 10 10 0 0 75: 8 30
2. N. Bor 10  7 2 1 24:13 23
3. Jablonec B 9  7 0 2 40:19 21
4. Semily 10  7 0 3 37:21 21
5. Pěnčín-Turnov 10  6 1 3 35:13 19
6. Slovan C 10  5 1 4 23:19 16
7. Hrádek 10  5 0 5 29:22 15
8. Jilemnice 9  4 1 4 26:12 13
9. Košťálov 10  4 1 5 20:26 13
10. Lomnice 10  4 0 6 21:30 12
11. Mimoň 10  3 0 7 13:25  9
12. Desná 10  2 0 8  4:34  6
13. Stráž n. N. 10  1 1 8  7:74  4
14. VTJ Rapid 10  0 1 9 12:50  1

HOKEJ
Liga juniorů: 10. kolo: HC Vlci – HC Hvězda Praha 3:6 (1:1, 2:3, 0:2) „Objektivně musíme zkonstatovat, že soupeř byl lepší,“ sdělil po zápase asistent trenéra Jiří Kubsch. Branky: 17. min. - 1:1 Brokeš (Kysilka), 30. min. - 2:3 Mulač (Brokeš, Lacek), 36. min. - 3:4 Brokeš (Mulač). HC Vlci: Šklíba (Záruba) - Příkazský - Pulec, Kotas - Klíma - Hodač, Kysilka - Zákoutský, Mulač - Brokeš - Hribik, Doležal - Lacek, Kotrč - Jirků - Minařík, Mádle - Vozka, Dvořák - Vašek - Kinkor. 11. kolo: HC DAG Rokycany – HC Vlci 3:5 (1:3, 1:0, 1:2). „Utkání jsme od prvního buly kontrolovali, byli jsme lepším, hokejovějším týmem,“ pravil po výhře Kubsch. Branky: 4.min. - 0:1 Kotas (samostatně), 7.min. - 1:2 Mulač (Brokeš), 12.min. - 1:3 Vašek (Hodač), 45.min. - 2:4 Vašek (Příkazský), 49.min. - 2:5 Rudiš (Pulec, Příkazský). Sestava: Šklíba (Bouška) - Příkazský - Pulec, Kotas - Vašek - Hodač, Kysilka - Zákoutský, Mulač - Brokeš - Hribik, Lacek - Bystřický, Kotrč - Rudiš - Jirků, Mádle - Vozka, Dvořák - Minařík - Kinkor.

1. Hvězda Praha 11 9 0 1 0 1  63:28 19
2. Klášterec 11 8 0 2 0 1  58:40 18
3. Letňany 11 7 0 0 0 4  48:35 14
4. Most 11 5 0 3 0 3  48:37 13
5. Vlci 11 5 0 3 0 3  39:33 13
6. Sokolov 11 3 0 3 0 5  31:39  9
7. Děčín 11 2 0 3 0 6  30:41  7
8. Rokycany 11 2 0 3 0 6  28:49  7
9. Kralupy 11 2 0 2 0 7  31:60  6
10 Kladno 11 1 0 2 0 8  34:48  4

Liga dorostu: 10. kolo: Hvězda Praha – Jablonec 7:2, 11. kolo: Jablonec – Plzeň 1:7.
1. Ústí n.L. 12 9 0 1 0  2 52:17 19
2. Most 11 7 0 1 0  3 48:39 15
3. PZ Kladno 12 7 0 0 0  5 57:41 14
4. Plzeň B 11 6 0 2 0  3 44:29 14
5. Letňany 11 7 0 0 0  4 42:34 14
6. Kadaň 11 5 0 2 0  4 53:42 12
7. Liberec B 11 5 0 0 0  6 46:56 10
8. Děčín 11 4 0 0 0  7 36:51  8
9. Hvězda 11 1 0 3 0  7 31:56  5
10. Vlci 11 0 0 1 0 10 20:64  1

VOLEJBAL:
II. liga, mužů: 1. kolo: Ervěnice-Jirkov - Prosek 0:3 (-22, -21, -17), Železný Brod - Plzeň 2:3 (22, -13, -22, 21, -12), Mladá Boleslav - Příbram B 0:3 (-21, -20, -23), Praga - Rakovník 3:0 (21, 25, 15), Česká Lípa - Karlovy Vary 3:1 (20, -21, 19, 16). 2. kolo: Ervěnice-Jirkov - Prosek 0:3 (-22, -14, -21), Železný Brod - Plzeň 0:3 (-17, -22, -23), Mladá Boleslav - Příbram B 3:0 (21, 23, 21), Praga - Rakovník 0:3 (-26, -16, -19), Česká Lípa - Karlovy Vary 3:0 (24, 20, 20). 3. kolo: Prosek - Karlovy Vary 3:1 (-28, 17, 20, 21), Rakovník - Česká Lípa 0:3 (-20, -23, -14), Mladá Boleslav - Praga 3:0 (19, 21, 13), Příbram B - Plzeň 2:3 (-24, 29, -22, 22, -9), Ervěnice-Jirkov - Železný Brod 3:0 (21, 18, 12). 4. kolo: Prosek - Karlovy Vary 3:1 (22, 11, -22, 20), Rakovník - Česká Lípa 3:1 (24, 23, -23, 18), Mladá Boleslav - Praga 3:2 (-18, 22, 11, -23, 12), Příbram B - Plzeň 2:3 (-23, -23, 21, 22, -11), Ervěnice - Železný Brod 3:0 (23, 23, 19).

1. SK Prosek Praha 4 4 0 0 12: 2 8
2. USK Slavia Plzeň 4 3 0 0 12: 6 8
3. Česká Lípa 4 3 1 0 10: 4 7
4. VK Mladá Boleslav 4 3 1 0  9: 5 7
5. VK Ervěnice 4 2 2 0  6: 6 6
6. VK Rakovník 4 2 2 0  6: 7 6
7. VO Příbram B 4 1 3 0  7: 9 5
8. TJ Praga 4 1 3 0  5: 9 5
9. Karlovy Vary 4 0 4 0  3:12 4
10. Železný Brod 4 0 4 0  2:12 4

Krajský přebor: Muži: Výsledky: 1. kolo: TJ Spartak Smržovka - TJ Sokol Tesla Stráž nad Nisou A 2:3 (17, -21, 18, -21, -6), TJ Turnov A - TJ Slovan Varnsdorf A 3:1 (16, -20, 18, 18), Jiskra Tanvald - TJ Sokol Mnichovo Hradiště A 3:0 (21, 22, 10), TJ Vysoké nad Jizerou - TJ Tatran Jablonné v Podještědí 3:0 (13, 20, 23), 2. kolo: TJ Spartak Smržovka - TJ Sokol Tesla Stráž nad Nisou A 3:1 (25, -19, 26, 19), TJ Turnov A - TJ Slovan Varnsdorf A 3:0 (16, 17, 24), TJ Jiskra Tanvald - TJ Sokol Mnichovo Hradiště A 3:1(20, -15, 20, 18), TJ Vysoké nad Jizerou - TJ Tatran Jablonné v Podještědí 3:1 (18, 12, -17, 16).

1. Vysoké n. J. 2 2 0 0 6:1 4
2. Turnov A 2 2 0 0 6:1 4
3. Tanvald 2 2 0 0 6:1 4
4. Smržovka 2 1 1 0 5:4 3
5. Stráž n. N. A 2 1 1 0 4:5 3
6. M. Hradiště A 2 0 2 0 1:6 2
7. Varnsdorf A 2 0 2 0 1:6 2
8. Jablonné 2 0 2 0 1:6 2

Krajský přebor: Ženy: Výsledky: 1. kolo: TJ Turnov A - TJ Rumburk A 0:3 (-19, -14, -25), TJ Sokol ŽBS Železný Brod A - TJ Lokomotiva Liberec B 1:3 (-16, 19, -14, -19), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou A - TJ Jiskra Nový Bor A 0:3 (-20, -15, -16), SK ToRiK Doksy A - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou A 1:3 (21, -15, -10, -17), TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A - TJ Sokol Tesla Stráž nad Nisou A 2:3 (-17, 10, 19, -21, -7), 2. kolo: TJ Turnov A - TJ Rumburk A 1:3 (-14, -17, 22, -19), TJ Sokol ŽBS Železný Brod A - TJ Lokomotiva Liberec B 3:2 (19, -20, -26, 24, 4), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou A - TJ Jiskra Nový Bor A 0:3 (-20, -15, -21), SK ToRiK Doksy A - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou A 0:3 (-7, -20, -13), TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A - TJ Sokol Tesla Stráž nad Nisou A 3:0 (21, 22, 16).

1. Nový Bor A 2 2 0 0 6:0 4
2. Jablonex A 2 2 0 0 6:1 4
3. Rumburk A 2 2 0 0 6:1 4
4. Rokytnice n. J. A 2 1 1 0 5:3 3
5. Loko Liberec B 2 1 1 0 5:4 3
6. Ž. Brod A 2 1 1 0 4:5 3
7. Stráž n. N. A 2 1 1 0 3:5 3
8. Turnov A 2 0 2 0 1:6 2
9. Doksy A 2 0 2 0 1:6 2
10. Bižuterie A 2 0 2 0 0:6 2