„Soupeř byl odevzdaný. Měl štěstí, že jsme hodně šancí zahodili. Mohli jsme jim vstřelit ještě víc branek, možná deset i víc," okomentoval další zápas I.B třídy západ, skupiny A trenér jenišovického mužstva Petr Randák.
Jenišovice – Rozstání 6:0 (3:0)
Soupeř už zřejmě rezignoval na soutěž a hráči si plní jiné povinnosti, pracovní i třeba už dovolenkové. I další týmy se, při nové organizaci soutěže, už jen těžko dávají dohromady.
Další zápas čeká Jenišovické na hřišti soupeře. O víkendu zajíždějí do Pěnčína u Liberce. V tabulce se přetahují o první místo s mužstvem Mšeno B. Teď jim patří příčka nejvyšší.

A chtějí v Jenišovicích postoupit?

„U nás to mají ve svých rukách hráči, ti ať v případě postupu rozhodnou, jestli chtějí nebo ne. Většina by ale, podle mne, postoupit chtěla. Až se dohraje soutěž, už musíme mít jasno," dodal trenér Randák.
Některé týmy, které mají šanci na postup, se ale vyšší soutěži brání, nejčastěji z důvodů finančních nebo časových.
Poslední zápas skupiny A této soutěže bude ale určitě stát za to. Půjde o post nejvyšší a tím i o postup. Na trávníku si změří síly první s druhým, Jenišovice budou hostit Mšeno B, a to v sobotu 25. června.
„Mšeno má k dispozici hodně hráčů z áčka. Když takovou možnost mají, využijí ji. Samozřejmě my se o vítězství popereme, i když přijedou s takovými posilami," zdůraznil Petr Randák. V Jenišovicích už také vědí, že se sezónou se po zásluze rozloučí, ať už dopadne poslední utkání se Mšenem jakkoliv. „Chceme se domluvit a začít zápas už třeba ve 14 hodin, abychom pak s týmem poseděli. Když budeme rozlučku se sezónou posouvat, už se dáme těžko dohromady. A kluci si za své výkony oslavu zaslouží," plánoval závěr sezóny jenišovický trenér.

Sestava Jenišovic: Cejnar, Bubák, Randák M., Vích, Žák, Randák Marek, Hradecký, Hurt, Vavřich, Holý, Poláček, Pekař, Bernard

Branky: 4. a 84. Randák Matěj, 22. a 30. 53. Vavřich, 66. Holý
ŽK: 2:0. Diváků: 80. Rozhodčí: Řezáč