Hejnice - Desná 2:1(2:1)

Do utkání nastupovali hosté s cílem bodovat. Od začátku bylo jasné, že utkání nebude lehké a že soupeř je velmi kvalitní a hlavně, že jeho cílem je pro příští sezónu postup do krajského přeboru. Úvod utkání už ale Desenští nezvládli, soupeř byl jednoznačně lepší a převyšoval je ve všech herních činnostech, v přesnosti, důrazu, nasazení, i rychlosti. Domácí šli do vedení již v 5. minutě kdy se po zbytečné ztrátě míče týmu Desné dostal ke střele Koťátko. Ten pak už Doubkovi v brance Desné svojí přesnou střelou k tyči šanci a skóroval na 1 : 0. Hosté mohli zanedlouho vyrovnat. Ale ani Špaček v 9. minutě a ani Rác o minutu později své slibné pozice ke skórování nevyužili.

Poté opět převzali iniciativu domácí a v 19. minutě zvýšili na 2 : 0, když jim hosté nechali příliš klidu ke střelbě domácího Kobra. Ten se z 28 metrů trefil přesně a Doubek na jeho střelu nedosáhl.

Domácí měli neustále více ze hry. Tým Desné mu svojí nedůsledností umožnil ještě několik příležitostí ke skórování. Ale jen díky zbrklosti a nepřesnosti v zakončení počet gólů síti hostů už nenarostl.

Naopak z ojedinělé akce Desenských, nutno podotknout, že ukázkové, se jim podařilo ve 33. minutě snížit na 2 : 1. Balón rozehrál na jejich polovině přesnou přihrávkou Prousek na Kopala, ten potáhl míč po pravé lajně, našel naběhnuvšího Ráce. Ten přesnou přihrávkou našel Špačka, který neomylně akci zakončil vstřeleným gólem. Úvod druhé půle se dokonce odehrával v režii Desné, ale svoji převahu ke srovnání skóre nevyužila. V 52. minutě Mejsnar přenesl míč z levé strany křižným pasem na Prouska, ten postupoval s míčem do domácího vápna, kde překonal domácího gólmana. Ale bohužel minul i tyč jeho branky. V 63. minutě našel Rác přesnou přihrávkou nabíhajícího Špačka, který rozvlnil domácí síť. Gól ale sudí neuznal pro domnělý ofsajd. Z protiútoku se dostal do vyložené pozice domácí Dressler, Doubek však jeho tutovku skvělým zákrokem zlikvidoval. V 66. minutě si na ukázkově rozehraný kop Ráce naskočil P. Kořínek, jeho hlavičku ale zázračně vyrazil do bezpečí domácí gólman.V poslední čtvrthodince hosté vrhli všechny síly do útoku, ale vyrovnat se již nepodařilo, domácí zkušeně hru kouskovali často pomalu rozehrávali.

A protože ani jim se již nepodařilo využít příležitosti po rychlých protiútocích do otevřené obrany ke skórování, do závěrečného hvizdu hlavního rozhodčího se stav již nezměnil.

Rozhodčí: Miklovič, ŽK 1:1 (Křemen). Diváci: 40.Branky: 5. Koťátko, 19. Kobr 33. Špaček.

Desná: Doubek Mejsnar P. Kořínek Křemen Kopal Prousek (80. Jech) V. Kořínek Ngueyen Sekanina (72. Hudec) Rác (72. Šindelář) Špaček.