Jak jste viděl zápas?
Tak před týdnem to z naší strany na Spartě nebylo dobré a proto jsme dneska chtěli podat lepší výkon a to se podařilo. Myslím si, že jsme byli po celý zápas lepším týmem, že jsme to prostě ubojovali a výsledek se dostavil.

Dal jste branku, bylo to z nacvičené situace?
Standardy trénujeme. Honza (Kovařík) kopl roh dobře. Protáhl to přes všechny hráče až na zadní tyč, já šel důrazně do balonu a dal to hlavou k tyči. Myslím, že to byl pěkný gól.

Liberec má vpředu brejkové hráče a zdá se, že jste si to pohlídali.
Už před utkáním jsme si řekli, že si to musíme pohlídat, ale zpočátku nás asi dvakrát pozlobili a také jejich gól po rychlé akci byl před odchodem do šatny hodně nepříjemný, ale pak už to bylo lepší, až do konce jsme hráli koncentrovaně a do vážné šance jsme je nepustili.

Porazit sousední Liberec je příjemné, že?
To určitě, ale nedělal bych z toho žádnou velkou vědu. Až budeme nad nimi vyhrávat pravidelně, potom můžeme být spokojeni.

Kdysi jste hrál za Liberec a v Liberci také bydlíte. Dáte něco do placu?
Tak to určitě, ale co to bude, nevím. Ještě si to nechám projít hlavou. Před zápasem jsem nic nesliboval, tak to bude překvapení.

Přidáte něco na víc, když jste dal branku?
To ani nemusím, tu mi pokladní pěkně zaúčtuje.

Váš výkon byl kvalitní. Myslíte si to také?
Uvidíme, co nám trenér řekne na tréninku. Ale vyhráli jsme, tak nás snad pochválí a i v tisku se dočteme něco lepšího než po Spartě.