Zásada B - Lučany 4:1 (1:1)

16.5.2015 4

Fotbal - ilustrační snímekFoto: František Géla

Další mistrovské utkání jarní části II. třídy OP se hrálo v odloženém termínu.

Domácí Zásada B měla co odvádět Lučanům za podzimní prohru. Zásadští začali aktivně a vytvořili si za prvních deset minut několik slibných šancí. Mužstvo Lučan však zmobilizovalo kombinační hru, zpevnilo obranu a začalo podnikat rychlé protiútoky proti domácím. Ve 22. vyrazil útočník Lučan přímo před brankáře Růžičku. A ten přes veškerou svou snahu vykrýt branku inkasoval střelou k tyči. Zásadští poté nemohli dlouho najít recept na dobře sestavené mužstvo soupeře. Až ve 42. se domácí dostali do slibné šance, která však skončila rohovým kopem z levé strany. K míči se postavil domácí Kotyza a pravou nohou přímo z rohu skóroval.

Druhý poločas probíhal v režii Lučan. V 55. nechytatelně prudkou střelou do levého rohu Růžičkovy branky vstřelili hosté vedoucí gól. V 70. domácí měli gólové šance, ale brankáře hostujícího týmu přece jen nepřemohli. Z protiútoku dali domácí pojišťovací gól na 3:1.

Hosté naposledy změnili skóre v 80. minutě, když po špatně zahraném offsid systému jejich útočník holobem překonal domácího gólmana. Lučanští tak zaslouženě vyhráli.

16.5.2015 VSTUP DO DISKUSE 4

Historický pohled na původní nervové sanatorium v Martinově údolí. Dnes se zde léčí dospělí s dýchacími obtížemi.
5

Plíce ve Cvikově léčí i příroda

Pátrání po dívkách z Děčínska má šťastný konec, policisté je našli v Liberci

Drama se podle hasičů nekonalo, prostě to klouže

Liberecký kraj – „Žádná kalamita, ani na Jablonecku ani jinde v kraji,“ uvedla mluvčí krajských hasičů Pavlína Bílková v pondělí krátce před polednem s tím, že výjezdů k dopravním nehodám mají v tomto momentě pět.

Nakažených HIV je víc. V pátek začal Evropský týden testování na HIV a žloutenky

Liberecký kraj – Kampaň má za cíl upozornit na nutnost včasné léčby i na stále stoupající počet nakažených.

Krásky zdobí korunky z jablonecké firmy Šenýř Bijoux

Miss Czech Press se v sobotu v pražském Klubu Lávka stala Mirka Pikolová. „Splnil se mi můj sen a vyhrála jsem Miss Czech Press 2017. Chci moc poděkovat manželům Žanetě a Jiřímu Morštadtovým, kteří soutěž pořádají.

DENÍK NÁM FANDÍ: Nový seriál představuje sportovní týmy z regionu

Jablonecko – Nenechte si ujít pondělní tištěné vydání Jabloneckého deníku! Dnes, 20. listopadu, v něm najdete týmy FK Jablonec, dorost U17 a U16.