Obě mužstva nastoupila do zápasu fotbalového OP s odhodláním urvat tři body a vylepšit si postavení v tabulce. Celý první poločas vypadal na těžkém terénu spíše jako boj o střed hřiště. Hra byla vyrovnaná, nikomu se nepodařilo vsítit branku, proto po 45. minutách svítilo na výsledkové tabuli nerozhodné skóre 0:0.

Druhý poločas domácí zatlačili hosty na jejich polovinu, kde ale situaci jistil stoper Serbus a gólman Růžička. Zásadští až v 60. minutě skórovali, když si míč zpracoval útočník Srbek a prudkou ranou prostřelil domácího gólmana. A další šance přišla v 66., domácí zaspali na půlce hřiště a rychlý útok Zásady mohl končit gólem. Ale domácí hráč zastavil míč rukou. Rozhodčí nařídil pokutový kop a Srbek ho proměnil.

A pak už vládli hosté. V 75. minutě Zásada předvedla kombinaci snad z říše snů. A zakončil ji ukázkově útočník Loukota, jako vystřiženou z fotbalové učebnice. Zásada si odvezla ze hřiště soupeře důležité tři body. Hlavní rozhodčí Nagy se svými asistenty Lebedou a Vaskem řídili utkání velmi dobře. Už dnes hraje Zásada doma v 16 hodin s Tanvaldem.