Domácí začali vlažně a po nemastném začátku se začal hrát fotbal až od 20 minuty, kdy utekl Jilemnické obraně Janko, ale brankář hostí včasným vyběhnutím vše vyřešil. Ve 25. minutě se totéž odehrálo na opačné straně, když šanci hostí zlikvidoval brankář domácích Kopal. Další šanci měli domácí, ale ani další pokus Janky levačkou neměl tu správnou razanci.

Gólů se nakonec diváci dočkaly v samém závěru poločasu. Ve 40. minutě šli nejprve do vedení hosté. Po trestném kopu a chybě domácí obrany skóroval Metelka.

Ani obdržená branka ovšem Zásadu nesrazila do kolen. Naopak. Ve 45. minutě se domácím podařilo vyrovnat. Po centru Čecha skóroval nechytatelnou hlavičkou Srbek.

Ve druhém poločase byli lepší hosté, kteří si vytvořili několik vyložených šancí, ale domácí brankář Kopal vše pochytal.

V samotném závěru se přiklonilo štěstí na stranu domácích. Stejně jako v prvním poločase si nechala zásada to nejlepší na konec. V 90. minutě po chybě hostující obrany dával do prázdné branky Janka na konečných 2:1. Zklamaní hosté tak mohli pouze litovat svých zahozených šancí.

Branky: 40. Metelka, 90. Janka - 45. Srbek. Rozhodčí: Mizera - Horáček, Čurda. ŽK: 3:2.

Zásada: Kopal, Lupa, Potůček, Killian, Vávra, Čech, Bělina (15. Srbek), Kozyza (70. Štefanec), Janka, Lhota, Janko.