Zásada - Velké Hamry B 1:2 (1:0)

Po této brance převzali iniciativu hosté a několikrát musel domácí brankář Kopal ukázat své umění a zneškodnit nebezpečné střely z hranice velkého vápna. Ve 30. minutě měli šanci Zásadští, ale trestný kop ze vzdálenosti pětadvaceti metrů poslal Procházka vysoko nad branku. Ke konci poločasu se hra přitvrdila, ale stav 1:0 pro domácí již zůstal.

Chyběl jim Průcha

Začátek druhé půle začali hosté nervozně a od 48. minuty hráli bez vyloučeného Průchy. Hra Hamrováků se od této chvíle paradoxně zlepšila a v 50. minutě, po rohovém kopu, vyrovnal Zajíček hlavou na 1:1. Domácí jako by nevěděli, jak dobýt branku hostí, a tak přicházeli nebezpečné protiútoky.

Hosté šli do vedení

Po jednom z nich byl v 78. minutě faulovaný ve vápně hostující Míček a z následné penalty se štěstím zvýšil Zajíček na 1:2 pro hosty.

V posledních minutách se domácí snažili získat alespoň bod, ale po závaru v malém vápně nedokázali ani na třikrát míč dopravit do sítě. A hosté pak už zkušeně v samotném závěru výsledek udrželi a potvrdili roli favorita tohoto zápasu.

Rozhodčí: Malena, Čuřík, Prinz. Branky: 8. Mrkvička 50. a 77. (P) Zajíček. ŽK: 1:3. ČK: 0:1. Diváci: 120.

Zásada: Kopal Milan, Čurda, Procházka, Honzák, Hrnčál, Krejčík (69. Jiskra), Blažek P., Vaistauer (75. Šebesta) Kopal Michal, Mrkvička, Fišer.

Velké Hamry B: Průcha Daniel, Průcha David, Matzelt, Zajíček, Kříž, Vodrážka (82. Frýba), Prousek L., Prousek V. (46. Dominčák), Dědek (55. Barcuch), Míček, Přibyl.