Další utkání II. třídy okresního přeboru se hrálo na stadionu v Zásadě. Na dobře připravené hrací ploše nastoupila rezerva Zásady. A po nevydařeném utkání na Malé Skále věřila na soupeře z Maršovic, se kterým sehrála vždy solidní vyrovnaná utkání.

O zraněné a absentující hráče oslabená Zásada B neodehrála utkání dobře. Od počátku nestačila na hostující Maršovice kombinačně a ani fyzicky. Hráči Zásady dělali výrazné chyby v obraně a jejich útočné akce končily po vlastních chybách většinou těsně za polovinou hřiště.

Góly padly za sebou

Této situace využili hosté a po vydařených akcích se zaskvěli nejdříve v 5. minutě, kdy otevřel skóre Lupa. Následoval Kohoutek ve 12. minutě a hned po něm Janků v 15. a ještě v 19. minutě. A tím bylo rozhodnuto o dalším vývoji utkání a hlavně o vítězi. Zásadští se sice od asi 20. minuty první půle zmátořili, ale jejich akce neměly šanci na to, aby skóre nějak upravily. Naopak v závěru poločasu to byl opět Kohoutek, který ve 44. minutě uzavřel skóre 1. poločasu na 0:5 pro hosty z Maršovic. Druhá půle byla zrcadlem první. Dva góly vstřelil Janků v 50. a 80., jeden gól přidal v 89. minutě Kohoutek a chytil se i Duštíra se dvěma brankami vstřelenými v 53. a 90. minutě.

Střelnice skončila

Debakl domácích byl u konce a zásadská rezerva si tak již mohla pouze oddechnout, odejít ze „střelnice" a zamyslet se nad průběhem utkání. Od hráčů a vedení týmu se teď očekává, že se z tohoto nevydařeného zápasu poučí a že již nedopustí, aby se diváci dočkali takového zklamání navíc na domácím hřišti. Do budoucna by situaci jistě pomohlo posílení o tři až čtyři zkušené a fyzicky zdatné hráče, v opačném případě by bylo vhodné zvážit účast v nižší soutěži. Současná situace je zejména pro hráče rezervy Zásady frustrující.

Hlavní rozhodčí Zdeněk Nagy za pomocí lajnových Adama Jákla a Vlastimila Maňáka řídil utkání kvalitně, s přehledem a bez chyb.

Sestava Zásady B: Mrkvička (B) - Štefanec, Čurda, Blažek (K.), Varga Kotyza, Kalous, Mareš (70. Šimánek), Cón Princ, Pelc.

Sestava Maršovic: Nežádal (B+K) - Meisl, Stolín, Hušek, Lédl Plný, Lupa, Hrnčál, Kohoutek Janků, Duštíra.

Branky Maršovic: 5. Lupa, 12.+44.+89. Kohoutek,15.+19.+50.+80.Janků, 53.+90. Duštíra