Utkání bylo v první části velmi vyrovnané. Domácí měli šance dvě, hosté jednu, ale ani jeden tým neskóroval. Po změně stran byl Brod jasně lepším týmem, ale svůj tlak střelecky nezúročil. Naopak v 77. minutě inkasoval branku. Vzápětí na ni sice hosté dokázali odpovědět, když se do vzduchu zavěsil Maryško a v 82. minutě srovnal. V závěru Brod sahal po třech bodech, ale svoji šanci promarnil. „Hned vzápětí domácí zaútočili, sudí přehlédl útočný faul na Šilhána a Rapid vstřelil vítězný gól,“ láteřil vedoucí týmu Železného Brodu Luděk Hnídek.

Branky: 77. Řeháček, 92. Hegr – 82. Maryško. Rozhodčí: Milner. ŽK: 2:1. Diváků: 80. ŽBS Železný Brod: O. Vozka – P. Hadač, Berka, Šilhán, Hartl – Havrda (75. Linka), Novotný, Šimek, Maryško – Makula (83. Šefr), Kuhn.